נחשף: סקרלט, קונסולת ה-Xbox הבאה, תציג 120FPS ו-Ray Tracing

מיקרוסופט חושפת את נתוני ה-Xbox הבאה, תחת שם העבודה Project Scarlett – סביר להניח כי המכשיר יקבל שם רשמי לשיווק לקראת שחרורו. בעוד שמיקרוסופט לא הציגה את המכשיר עצמו בעיצוב המוגמר, החברה כבר חשפה כמה פרטים טכניים מרשימים במיוחד והציגה לוח בדיקה של חומרת המכשיר מהאיטרציה האחרונה.

סקרלט תגיע עם מעבד מבוסס Zen 2 של AMD, עם שינויים שנערכו במיוחד עבור הקונסולה החדשה. המכשיר ישתמש בארכיטקטורת Radeon RNDA, יגיע עם זכרון RAM מהיר GDDR6 וכונן SSD מהיר במיוחד שלטענת החברה ישפר את הביצועים פי ארבעים לעומת מכשירי הדור הנוכחי. הכוונה, כנראה, לזמני הטעינה במשחקים.

מבחינת גרפיקה נראה כי יש לנו הרבה למה לצפות: סקרלט תתמוך בקצב רענון של עד 120 תמונות בשניה, בשיטת Ray Tracing לתאורה מרהיבה ומציאותית, ורזולוציה של עד 8K. סביר להניח כי הרזולוציות הגבוהות ביותר שמורות לוידאו, בעוד שהמשחקים עצמם ירוצו ב-4K. סוני כבר הכריזה כי ה-PlayStation 5 תתמוך ברזולוציה של 8K – אולם מיקרוסופט מעלה את הרף עם האפשרויות המתקדמות כגון Ray Tracing, שעד היום היה שמור למחשבים החזקים והיקרים יותר.

המכשיר יושק בתקופת החגים בשנה הבאה – כלומר בסביבות אוקטובר עד דצמבר, 2020. לכן, סביר להניח שהפרטים המלאים, כולל עיצוב המכשיר הסופי, ייחשפו בעוד שנה בתערוכת E3 הבאה. הקונסולה תושק יחד עם הכותר הבא בסדרת Halo, ששמו Halo Infinite. משחקי Halo תמיד היו בין משחקי הדגל של מכשירי מיקרוסופט, וסביר להניח כי המשחק הבא ידגים את היכולות המתקדמות ביותר של המכשיר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות