שואב אבק רובוטי Roborock S6 (מקור Roborock)

שואב אבק רובוטי Roborock S6 (מקור Roborock)

שואב האבק הרובוטי Roborock S6 מגיע לישראל במחיר 1,899 שקלים

| יום שני, 10 ביוני 2019, 16:16 | בית חכם

חברת Roborock, בעלת מותג שואבי האבק הרובוטיים המוכר, משיקה בישראל את שואב ה-Roborock S6, הדגם האחרון של החברה באמצעות רשת באג, היבואנית הרשמית בישראל, במחיר השקה של 1899 ש"ח.

בזמן שיש לא מעט תחרות בשוק שואבי האבק הרובוטיים בעולם, חברת Roborock הצליחה להפוך לאחת החברות המוכרות בתחום בזכות שילוב של מחירים תחרותיים במיוחד והקשרים עם חברת שיאומי, תחתיה מיתגה החברה בעבר את שואבי ה-Xiaomi Mi Robot Vacuum. ה-Roborock S6 מגיע עם אלגוריתם וטכנולוגיות מיפוי משופרים המאפשרים ניקוי מהיר יותר בעד 20% לאחר לימוד חדרי הבית.

ה-S6 החדש שקט יותר בעד 50% מהדגם הקודם בסדרה ושומר על עוצמת שאיבה של 2000Pa עם אפשרות לניגוב רטוב (לא שטיפה) של הרצפה באמצעות מטלית ניקוי לחה. השליטה ב-S6 נעשית באמצעות תוכנת ה-Mi Home דרכה גם ניתן לתכנת את השואב כך שינקה רק חדרים ספציפיים ולקבוע לוח זמנים לניקוי החדרים. על פי הצהרת החברה, השואב יוכל לעבוד עד 3 שעות רצופות ללא טעינה בזכות סוללת ה-5200mAh המובנית.

ריצ'רד צ'אנג, מייסד ומנכ"ל Roborock אמר בהתייחס ל-Roborock S6 כי:

קל לתכנן רובוט שיכול לסרוק וללמוד פריסת חדר, אבל הרבה יותר קשה לתכנן רובוט שיבין הלכה למעשה
למעשה מה הפריסה הזו אומרת. עם S6 אנחנו משיקים את הרובוט הראשון של שיכול למעשה להתאים את תוכנית הניקוי לצורתו של כל חדר ואני משוכנע ששום רובוט אחר לא יוכל להתחרות איתו ביעילות.

ה-Roborock S6 יהיה זמין למכירה במחיר השקה מיוחד של 1899 ש"ח בחודש הקרוב.

אחת הסיבות לפופולריות הגבוהה של Roborock היא השייכות למגוון המוצרים של שיאומי (Xiaomi), שהשקיעה בחברה, מה שלא פעם גרם לשואבי החברה להיקרא גם שואבי אבק חכמים של שיאומי עצמה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות