זו היא ההצצה הראשונה שלנו לעיצובו של ה-Google Pixel 4

Google Pixel 4 (תמונה: Pricebaba) Google Pixel 4 (תמונה: Pricebaba)

עוד כארבעה חודשים תחגוג גוגל שנה להשקת מכשירי הדגל שלה בסדרת הפיקסל 3 וכפי שקורה לקראת הכרזות המתקרבות אלינו במהירות, אלו מגיעות לצד ואחרי גל הדלפות גדול במיוחד המשתדל לחשוף כל פרט אפשרי אודות מכשירי הדגל הבאים מבית גוגל. כעת, המדליף המוכר OnLeaks מספק לנו הצצה ראשונה לעיצובו של ה-Google Pixel 4 וחושף עיצוב המזכיר את זה של ה-iPhone XI.

רגע לפני שנצלול אל התמונות החושפות את עיצובו של הפיקסל 4 חשוב לציין כי המדליף מזכיר לנו שהתמונות מבוססות על שרטוטים חלקיים בלבד של המכשיר, כך שכל מה שניתן לראות בתמונות מהווה את כל המידע הידוע לנו ול-OnLeaks. לדוגמה, בתמונות ניתן לראות אפרכסת שמע הממוקמת על גבי המסך, אך סביבה לא נמצא מגרעת מכל סוג שהיא, לא בגלל שהיא לא קיימת, אלא כי היא לא מופיעה בשרטוטים החלקיים הזמינים בשלב זה.

Google Pixel 4 (תמונה: Pricebaba)
Google Pixel 4 (תמונה: Pricebaba)

יתרה מכך, סטיב המרסטופר (Steve Hemmerstoffer) העומד מאחורי הכינוי OnLeaks, מספר לנו שעצם נוכחותה של האפרכסת במיקום בו היא נמצאת בתמונות מעיד על כך שגוגל עומדת לשחרר לאוויר העולם עוד מכשיר דגל בעל מגרעת. עוד מהתמונות נוכל לראות כי גוגל אינה מציעה סורק טביעות אצבע הנראה לעין על גופו של המכשיר, מה שעשוי להצביע על כך שהחברה עוברת לסורק טביעות אצבע המתיישב מתחת למסך.

לצד הדברים הללו, ניתן להבחין בכך שגוגל עומדת לאמץ עיצוב הדומה למערך הצילום של האייפון הבא, אשר הודלף גם הוא על ידי OnLeaks. בגלל שמדובר בשרטוטים חלקיים בלבד, לא נוכל לדעת כרגע האם הריבוע שבחלקו העליון והשמאלי של המכשיר מכיל מצלמה אחת, זוג מצלמות או יותר. בשרטוט עצמו ניתן לראות בבירור מצלמה אחת בתוך המודול הריבועי, אך כרגע נוכל רק לשער האם גוגל תצרף אליה חיישנים נוספים.

השוואת מפרטים