המשחק Watch Dogs Legion יושק במרץ 2020 ויאפשר לשחק בכל דמות מהרחוב

| יום שלישי, 11 ביוני 2019, 12:17 | משחקים

לאחר סבב הדלפות וטיזרים שהופצו בשבוע האחרון, חשפה כעת חברת יוביסופט (Ubisoft) את Watch Dogs Legion, השלישי בסדרת משחקי העולם הפתוח הסובבים קבוצת האקרים אקטיביסטית בשם DedSec בערים דיסטופיות עתידניות. המשחק החדש בסדרה ימוקם בעיר לונדון ויושק באופן רשמי רק בשנה הבאה, במרץ 2020.

גולת הכותרת של Watch Dogs Legion נוגעת ליכולת המשחק עם כל דמות שנפגוש ברחוב. ב-Ubisoft מציינים כי לכל דמות שתפגשו יש סיפור רקע ולוח זמנים משלה ובעת הצורך, תוכלו לצפות במידע אודות כל דמות שתהלך לצידכם ברחוב, כדי להחליט האם לגייס אותה לצוות שלכם לשם משחק פעיל.

הרבה דמויות, שחקן אחד

היכולת לגייס לכוחות ה-DedSec שלכם דמויות שמופיעות באופן אירעי בעולם הפתוח של המשחק תשנה את הדרך בה תבצעו ב-Watch Dogs Legion את המשימות שלכם. ניתן לבחור בין מגוון דמויות שגייסתם לצורך ביצוע משימות, כך שתוכלו להתאים את היכולות של כל דמות לחלק שלה במשימה.

יחד עם זאת, לא כל דמות שתפגשו ברחוב תוכל להצטרף אליכם בקלות. גם יכולת הגיוס של הדמויות לצוות שלכם תדרוש עבודה ועל פי סרטון הגיימפליי שהציגה Ubisoft נראה כי תידרשו לבצע מיני משימות גיוס כדי לשכנע את הדמות להצטרף אליכם לצוות. אף ההנאה הצרופה שיכולה להגיע מגיוס של סתם אדם מהרחוב כדי שתוכלו לשחק עימו באופן פעיל, נראה כי המשחק יכוון אתכם אל עבר דמויות שאת הכישרון שלהן באמת תצטרכו לביצוע המשימות השוטפות במשחק.

השחקנים שיגויסו למאבק שלכם יכולים גם למות, ואם זה יקרה, הם לא יוכלו לחזור שוב למשחק. על פי סרטון המשחקיות, נראה כי לכל אחת מהדמויות שגייסתם למאבק ישנה גם יכולת הבחירה, בעת הצורך, בין להיכנע לרשויות וללכת לכלא, או להמשיך במשימה תוך סיכון חייהן. את ההחלטה הזו, תבצעו עבורם גם כן, כמובן.

הדמויות השונות במשחק זוכות גם ליכולות שונות, אותן תוכלו לבחור ברגע שיצטרפו לצוות שלכם, כך שתוכלו להתאים כל אחת מהן למשימה הדרושה, או חלק ממנה:

  • Enforcers – החיילים. אלו שתוכלו להשתמש בהם כדי להילחם ולהציג יכולות הישרדות מרשימות בקרב.
  • Hackers – האקרים. משתמשים בידע והיכולות הטכנולוגיות שלהם כדי לפרוץ למקומות מבלי שישימו לב אליהם, כדי להשיג מידע ועוד.
  • Infiltrators – המתנקשים השקטים. מתגנבים אל מעבר לקווי האויב מבלי שיבחינו בהם ומסוגלים גם להתמודד מול אויבים, בעיקר בשקט ובמיומנות.

פרט לזאת, תהיה לכל דמות גם הגדרה ספציפית יותר של פעולות שהיא מסוגלת לבצע. בסרטון המשחקיות ניתן לראות כי המשימה מתמקדת בגיוס מומחה לרחפנים, זה מסוגל לבצע פגיעה ברמה גבוהה יותר ברחפנים בעת הצורך בהשוואה לדמויות אחרות, בעוד דמות שמוגדרת כלוחמת MMA מסוגלת לספק נזק גבוה פי כמה בקרב פנים מול פנים ולהיפגע הרבה פחות בקרב מסוג זה גם כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות