הוכרז: Xiaomi Mi Band 4 – מסך AMOLED צבעוני וסוללה ל-20 ימים

רצועת Mi Band 4 (מקור שיאומי)

חברת שיאומי (Xiaomi) הכריזה על צמיד הכושר החכם Mi Band 4, הדגם החדש ביותר בסדרה של החברה שמגיע לראשונה עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’, חיבור Bluetooth 5.0 LE וזמן סוללה של עד 20 ימים.

דגם ה-Mi Band 4 החדש מגיע כשנה לאחר שהוצג ה-Mi Band 3 הפופולרי של החברה, כאשר למעשה מדובר על צמיד הכושר החמישי בסדרה אחרי דגמי ה-Mi Band, Mi Band 1s ו-Mi Band 2 שקדמו לו. ה-Mi Band 4 מגיע ב-2 גרסאות, אחת תהיה דגם רגיל והשנייה דגם בעל שבב NFC מובנה הרלוונטי בעיקר לסין, כשבנוסף תגיע גרסת “הנוקמים” מיוחדת לדגם הרגיל עם תצוגות שעון בהשראת הסרטים ורצועה מיוחדת.

צמיד הכושר החדש מגיע עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’ ורזולוציית 120×240 ומציע עמידות נגד מים של 5ATM (עד 50 מטרים), כאשר שיאומי מוסיפה אפשרות למעקב אחר פעילויות ספורט במים. בין השיפורים הנוספים שהחברה שילבה ב-Mi Band 4 ישנה האפשרות לשליטה על נגן המוזיקה במכשיר הסלולרי ישירות מצמיד הכושר החכם, תכונה שהייתה חסרה למשתמשים רבים בדורות הקודמים.

שלושת דגמי ה-Mi Band 4 (מקור שיאומי)

ההבדלים בין הגרסה הרגילה לגרסת ה-NFC הם קטנים יחסית, עם משקל של 22.1 גרם לדגם הרגיל וסוללת 135mAh שתספיק עד 20 ימים, לעומת דגם ה-NFC שמגיע במשקל 22.2 גרם וסוללת 125mAh שתספיק עד 15 ימים. ההבדל הויזואלי היחיד כפי שנראה כרגע הוא “כפתור הבית” שנראה כעיגול בדגם הרגיל וכמו אות U הפוכה בדגם ה-NFC.

הבדל ניכר יותר בין הדגמים הוא המיקרופון מובנה בדגם ה-NFC שמשמש להפעלת העוזרת הקולית של שיאומי ושליטה באביזרים החכמים שלה. לא ברור כרגע האם צמיד הכושר יאפשר שימוש בעוזרות קוליות אחרות מלבד זו של שיאומי, או האם מדובר בדומה לשבב ה-NFC בתכונה המיועדת בעיקר לשוק הסיני המקומי.

ה-Mi Band 4 יהיה זמין למכירה בסין החל מה-14 ביוני במחיר של 169 יואן (כ~88 ש”ח) לגרסה הרגילה, כאשר דגם ה-NFC יהיה זמין למכירה החל מה-18 ביוני במחיר של 229 יואן (כ~119 ש”ח). גרסת הנוקמים המיוחדת תהיה זמינה במחיר של 329 יואן (כ~170 ש”ח). המחירים מחוץ לסין צפויים להיות גבוהים יותר.

הפופולריות הרבה של ה-Mi Band מבית שיאומי צפויה להימשך גם עם הדגם החדש שמגיע בתג מחיר תחרותי במיוחד כשהוא מוסיף מסך AMOLED צבעוני בדומה למתחרים. בעוד תוספת המיקרופון המובנה מהווה שדרוג משמעותי שיכול להצדיק את קניית דגם ה-NFC, במידה ולא יתאפשר שימוש בעוזרות קוליות אחרות, הדגם ישאר פחות רלוונטי מחוץ לסין.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים