נינטנדו מכריזה על משחק המשך ל-Zelda: Breath of the Wild ל-Switch

| יום רביעי, 12 ביוני 2019, 10:35 | משחקים

נינטנדו אמנם לא ערכה מסיבת עיתונאים בתערוכת המשחקים E3, המתקיימת כעת בארצות הברית, אך החברה לא וויתרה על כמה הכרזות משלה, אותן ערכה באמצעות שידור ישיר אל השחקנים (Nintendo Direct). השידור, בו החברה סיפרה על תוכניותיה, הסתיים בחדשות נפלאות עבור חובבי זלדה: משחק חדש בסדרה יגיע ל-Switch.

המשחק החדש יהווה המשך למשחק התפקידים המצליח של נינטנדו: Legend of Zelda: Breath of the Wild ל-Switch. אל ההכרזה המרגשת צורף סרטון טיזר קצרצר. מהטיזר לא ניתן ללמוד הרבה, אולם Breath of the Wild הוא אחד המשחקים המוערכים ביותר בתעשיית המשחקים, כך שהתרגשות השחקנים מובנת. נינטנדו לא הכריזה על תאריך יציאה או הציעה פרטים נוספים.

בטיזר ניתן לראות את לינק, יחד עם זלדה, כשהם חוקרים מערה כלשהי. נראה כי הם נמצאים מתחת לטירת היירול. במהלך הסיור הם נתקלים במשהו, שיכול להיות גופתו של גנונדורף (Ganondorf), אחד האויבים המוכרים ביותר בסדרת המשחקים. הסגנון הגרפי דומה למשחק הקודם, ככל הנראה.

בעוד שסוני ומיקרוסופט כבר נאבקות על מפרט הקונסולות של הדור הבא, נראה כי נינטנדו נחושה להמשיך להשקיע בפלטפורמת ה-Switch בעתיד הנראה לעין. הצלחת המכשיר בשנים האחרונות מעודדת את נינטנדו להמשיך ולתמוך בשחקנים שלה, והדבר מתיישב עם הדיווחים על גרסאות מעודכנות של ה-Switch אותן צפויה נינטנדו להשיק בקרוב – איטרציה על המכשיר הנוכחי, ולא דור חדש לגמרי של מכשירים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות