משחק התפקידים The Witcher 3: Wild Hunt יגיע ל-Switch עוד השנה

The Witcher 3 The Witcher 3

המשחק המוערך The Witcher 3: Wild Hunt מאת חברת CD Projekt יגיע למכשיר ה-Switch של נינטנדו. כך נמסר בתערוכת המשחקים E3, המתקיימת בימים אלה בארצות הברית. מדובר בגרסת “Complete Edition”, הכוללת את חבילות ההרחבה המצוינות של המשחק ותכנים רבים שהוצעו להורדה עד כה, כמו משימות חדשות. המשחק יגיע למכשיר של נינטנדו עוד השנה.

ככל הנראה המשחק יגיע על כרטיס עם נפח של 32 גיגה, ולא ידרוש הורדות נוספות – המשחק כולו, כולל ההרחבות והתכנים הנוספים, יוכל בכרטיס שאותו תכניסו למכשיר. לשם השוואה, גרסת המחשב של המשחק שוקלת יותר מ-50 גיגה. גרסת ה-Switch תגיע עם רכיבי גרפיקה באיכות נמוכה יותר, ופשרות נוספות שיאפשרו את דחיסת המשחק לנפח קטן יותר מאשר על המחשב והקונסולות האחרות.

שחקני ה-Switch יצטרכו להתפשר גם על הרזולוציה של המשחק. במצב נייד (כאשר הקונסולה אינה מחוברת לתחנת העגינה) תשחקו ברזולוציה של 540p בלבד, פחות מרזולוציית HD. אם תכניסו את המכשיר לתחנת העגינה, תקבלו רזולוציה מקסימלית של 720p – שיפור לעומת המצב הנייד, אך עדיין רחוק מהרזולוציה שבה משחקים שחקני המחשב והקונסולות האחרות. יתר על כן מדובר ברזולוציה דינאמית, כלומר בחלקים מסוימים במשחק הרזולוציה תהיה נמוכה יותר.

“בקשר להגדרות הגרפיקה, שם השינויים יהיו בולטים”, נמסר מהחברה, שהסבירה כי המשחק ייראה דומה להגדרות הגרפיקה הנמוכות ביותר למחשב. “המעבד של ה-Switch, במהירות 1 גיגה-הרץ, צריך להתמודד עם הזרמת המודלים, פיזיקה ואינטלגנציה מלאכותית – זה יכול להיות מאתגר לשמור על קצב רענון של 30 תמונות בשניה על חומרה שמקבילה לטלפון נייד”. למרות הפשרות, אין להקל ראש בהישג הטכני של התאמת המשחק התובעני, הגדול והיפיפה למכשיר עם מפרט צנוע יותר כמו ה-Switch.

השוואת מפרטים