דוויין ג'ונסון קופץ מבניין, עובר דרך תקרה, נוחת על מכונית וממשיך ללכת בטריילר להובס ושו

דוויין ג'ונסון, אחד מהכוכבים הגדולים של סדרת מהיר ועצבני קיבל סרט ספינאוף משלו לצד ג'ייסון סטיית'האם, כוכב סרטי אקשן לא קטן בפני עצמו. בטריילר החדש והאחרון לסרט "מהיר ועצבני: הובס ושו" (Hobbs & Shaw) ג'ונסון נצפה קופץ מבניין רב קומות, עובר דרך תקרת זכוכית שכמובן נשברת תחת הלחץ וממשיך ליפול כל הדרך למטה עד שהוא נוחת על מכונית, ואז ממשיך ללכת כאילו לא קרה לא כלום – וכל זה? רק ב-5 שניות הראשונות של הטריילר שאורכו 2 וחצי דקות.

5 שניות בהחלט מספיקות כדי להבין בדיוק מה אנחנו הולכים לראות כשהובס ושו יגיע לבתי הקולנוע באוגוסט. בדומה להתפתחות של סרטי מהיר ועצבני לאורך השנים, ובמיוחד בסרטים בהם נכנס ג'ונסון לתמונה, אנו עדים לפעלולים בלתי אפשריים, ים של אקשן בלתי מרוסן ואנשים שנדמה כאילו הם חיים בעולם אמיתי עם חוקי כבידה (וחוקים בכלל), אך מציגים כוחות על אנושיים שלא היו מביישים גם את ספיידרמן.

בסרט החדש אנו פוגשים את האטי, אחותו של שו (סטיית'האם) אותה מגלמת ונסה קירבי (Vanessa Kirby) מ”משימה בלתי אפשרית: התרסקות“, שהחליטה לגנוב וירוס קטלני במיוחד מבריקסטון, לוחם-על שגופו שודרג בטכנולוגיות עתידניות, אותו מגלם אידריס אלבה (Idris Elba). את הוירוס שנגנב מעוניין הלוחם המפלצתי לקחת חזרה והוא יעבור דרך הובס ושו כדי לעשות זאת.

הסרט לוקח אותנו לביתו של הובס, המגרש הביתי שלו ושל משפחתו, שם אנו נתקלים בהרבה מהמסורת הסמואית של ג'ונסון עצמו, שכנראה תיקח חלק משמעותי בסרט גם כן. לא תהיה זו הפעם הראשונה בה משתמש ג'ונסון בקצת מסורת משפחתית, כשעוד במהיר ועצבני 8 זכינו להצצה חטופה לריקוד המאורי Haka Dance בהובלתו.

מהיר ועצבני: הובס ושו יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-1 באוגוסט, שיא הקיץ בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות