שואב האבק האלחוטי Mi Handheld Vacuum Cleaner מגיע לישראל

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל, משיקה בישראל את שואב האבק האלחוטי הנטען של שיאומי, ה-Mi Handheld Vacuum Cleaner בישראל. מדובר על הדגם הראשון שמגיע תחת שם המותג של שיאומי עצמה ולא באחד ממותגי המשנה שלה בישראל, כשהוא מגיע עם תג מחיר של 1199 ש"ח.

שואב ה-Mi Handheld Vacuum Cleaner (להלן Mi HVC) מגיע עם מנוע בראשלס (brushless) מתקדם בעל 9 קונוסים עם מהירות סיבוב של עד 100,000 סל"ד, המייצר עוצמת יניקה של 90AW עם שאיבה חזקה במיוחד של 23000PA, כשבנוסף קיים מצב שאיבה MAX לעוצמת שאיבה גבוהה פי 4 לפעולה בטווחי זמן קצרים.

ה-Mi HVC מגיע בעיצוב מודרני ונקי עם תחנת טעינה הניתנת לתליה על הקיר לטעינה ואחסון של השואב, כאשר סוללת ה-2500mAh המובנת מאפשרת, לפי היצרן, שימוש של עד 30 דקות במצב רגיל, שאמור להספיק להספיק לניקוי שטח של עד 160 מ"ר, או שימוש של 6 דקות במצב MAX. טעינה מלאה של השואב אמורה לקחת כ-3.5 שעות.

שואב אבק אלחוטי נטען Mi Handheld Vacuum Cleaner

שואב אבק אלחוטי נטען Mi Handheld Vacuum Cleaner (מקור שיאומי)

בערכה שמגיעה עם השואב יהיה ניתן למצוא מוט הארכה מתכתי, ראש שאיבה ממונע לרצפה עם מברשת
רכה, ראש שאיבה ממונע למיטה ולספות, מתאם שאיבה צר, מתאם שאיבה עם מברשת רכה ומטען/מעמד קיר.

ה-Mi Handheld Vacuum Cleaner זמין למכירה מוקדמת מאתר שיאומי ישראל במחיר של 1199 ש"ח, כאשר בהמשך הוא יהיה זמין בחנויות שיאומי בקריון, דיזינגוף סנטר, קניון אילת ואצל המשווקים המורשים.

ערכת שואב אבק אלחוטי נטען Mi Handheld Vacuum Cleaner (מקור שיאומי)

תחום שואבי האבק האלחוטיים בארץ התמלא במותגים השונים של שיאומי הכוללים את Jimmy ו-Roidmi, הנחשבים כשואבי אבק טובים ומשתלמים, כאשר ה-Mi HVC החדש נועד להיות הדגם החזק ביותר של החברה שמגיע תחת שם המותג שלה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות