סוני (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

דיווח: סוני עובדת על סמארטפון בעל מסך נגלל

ענקית הטכנולוגיה היפנית סוני (Sony) אינה מעוניינת לוותר בקלות על שוק הסלולר, ובזמן בו היא נלחמת להישאר רלוונטית עם דגמי הדגל האחרונים שלה היא גם ממשיכה לעבוד על דגמים שיקפיצו אותה צעד אחד קדימה, כשעל פי המדליף Max J, החברה עובדת על סמארטפון בעל מסך נגלל שאמור להיחשף בקרוב.

המדליף מגלה לנו כי סוני מכוונת את המכשיר להיות מתחרה לדגמי ה-Galaxy Fold וה-Huawei Mate X, כשזה כולל מסך נגלל מבית LG וסוללה בקיבולת 3220 מיליאמפר/שעה. עם זאת, הוא מציין כי קיבולת הסוללה עליה הוא מדווח היא קיבולת הסוללה הנמצאת במכשירים הניסיוניים ברגע זה ואינה בהכרח הסוללה שתימצא בדגמים שיגיעו לבסוף אל השוק.

מתחת למכסה המנוע סוני עובדת כרגע עם מערכת השבבים Snapdragon 7250 מבית קוואלקום, אך גם כאן מסייג המדליף את הדברים ומודיע כי ייתכן ובדגמים הסופיים סוני תטמיע את מערכת השבבים Snapdragon 855 יחד עם מודם ה-X50 מבית קוואלקום המאפשר תמיכה ברשת הדור החמישי (5G). עם כל הדברים הללו, אנחנו נחשפים למידע כי סוני תשלב מערך צילום המתיר גישה אל זום עד פי 10, אם כי אין מידע המסביר האם מדובר בזום אופטי, היברידי או תוכנתי לחלוטין.

כדי להמחיש את העיצוב עליו מדובר, נוכל להסתכל על המכשיר הנסיוני אותו סמסונג הציגה באמצע 2016 אשר הגיע עם מסך הנגלל אל תוך מכשיר עבה יותר. בנושא זמני החשיפה, מספר המדליף כי ההכרזה תתפוס מקום עוד השנה בחודש דצמבר, אך ישנו סיכוי כי סוני תחשוף את המכשיר בתחילת 2020 במקום בחודש דצמבר השנה.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות