יותר טוב מ-OLED? הייסנס מכריזה על טלוויזיית Hisense U9e עם טכנולוגיית Dual-Image

| יום שלישי, 9 ביולי 2019, 11:39 | טכנולוגיה, קולנוע ביתי

חברת האלקטרוניקה הייסנס (Hisense) השיקה את ה-Hisense U9e, הטלוויזיה הראשונה בעולם המבוססת על טכנולוגיית Dual-Image, המשתמשת ב-2 פאנלי מסך ליצירת ניגודיות גבוהה במיוחד יחד עם בהירות, דיוק בצבע והפרדה (HDR) העולים לדבריה על זו של מסכי ה-OLED הרגילים ובמחיר נמוך בהרבה.

הייסנס פיתחה את הטכנולוגיה החדשה המשלבת בין 2 פאנלי LCD לתצוגה אחת יחד עם חברת BOE הסינית תחת השם BD Cell, כאשר פאנל אחד נועד להציג תמונה צבעונית והשני שחור ולבן בלבד. על ידי שילוב שני הפאנלים בתצוגה אחת. עם ה-U9e, הייסנס הצליחה להגיע לניגודיות מרשימה של 150,000:1, זאת בזמן שרוב מסכי ה-OLED מגיעים ל-1,000,000:1 בלבד.

טלוויזיית ה-Hisense U9e החדשה תגיע בגדלים של 55, 65 ו-75 אינץ', אך החברה לא שחררה פרטים רבים נוספים עלי. בסרטון התדמית המצורף להכרזה על הטלוויזיה ניתן לראות כי מסגרת ועובי המסך יהיו דקים במיוחד, כאשר הייסנס מעבירה את החיבורים השונים אל חלק אחורי נפרד דמוי פירמידה.

טלוויזית Hisense U9e (מקור gizmochina)

טלוויזיית ה-Hisense U9e בגודל 75 אינץ' תהיה זמינה מאוחר יותר השנה במחיר של 18,000 יואן (כ~9,855 ש"ח), כאשר אין צפי או מחיר לדגמי ה-55 ו-65 אינץ'.

תחום הטלוויזיות עבר שינויים רבים בשנים האחרונות עם המעבר ל-4K ותחילת המעבר ל-8K, אך השינוי הגדול ביותר הגיע עם טכנולוגיית ה-OLED שהצליחה להציג תמונה באיכות גבוהה בהרבה מטכנולוגיות קודמות. עם דגם ה-U9e הייסנס מצליחה להדגים כי טכנולוגיית ה-LCD הוותיקה עדיין יכולה להישאר איתנו ולספק אלטרנטיבה טובה וזולה יותר ל-OLED.

מקורות
gizmochina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות