גל גדות, דוויין ג'ונסון וראיין ריינולדס ב-Red Notice

גל גדות, דוויין ג'ונסון וראיין ריינולדס ב-Red Notice (תמונה: Dwayne Johnson / Instagram)

גל גדות, דוויין ג’ונסון וראיין ריינולדס יגיעו לנטפליקס בסרט פעולה חדש

נטפליקס הודיעה כי רכשה את הזכויות של סרט הפעולה Red Notice מבית היוצר של רוסון מרשל ת’ורבר (Rawson Marshall Thurber) בכיכובם של גל גדות ודוויין ג’ונסון, שאמור היה להגיע לבתי הקולנוע בנובמבר 2020. לצד הרכישה של הסרט מידיה של יוניברסל (Universal Pictures), הודיעה נטפליקס כי היא מצרפת שחקן חיזוק נוסף לקאסט בדמותו של ראיין ריינולדס מסרטי “דדפול”.

ת’ורבר, שכתב וגם מביים את Red Notice, עבד עם ג’ונסון בעבר על שני סרטים: “סוכן וחצי”, ו”גורד שחקים” והוא מוכר גם מעבודתו על הסרט “דודג’בול מ-2004, גם אותו כתב וביים. הרקורד של ת’ורבור עם סרטי קומדיה ואקשן רומזים למה שאנו צפויים לקבל גם בסרט החדש, כאשר התוספת של ריינולדס כמעט לוודאי שמגיעה על מנת להוסיף עוד לפן הקומי שלו.

Red Notice עוסק במרדף אחר גנב אומנות המבוקש ביותר בעולם ועשוי להיות הסרט הגדול ביותר של נטפליקס הן בצד הכוכבים והן בצד התקציב. על פי ההערכות, הפקת הסרט תגיע לתקציב של כ-130 מיליון דולר, מהם כ-20 מיליון דולר ילכו לכוכב הענק ג’ונסון ומשכורות לא נמוכות שצפויות להגיע לגדות וריינולדס, כוכבים גדולים לא פחות בזכות עצמם.

לצד ההכרזה של נטפליקס על לקיחת המושכות על Red Notice, אמר ג’ונסון:

עם Red Notice, המטרה שלנו בחברת ההפקות Seven Bucks [השייכת לג’ונסון] הייתה לשבור את המחסומים המסורתיים וליצור אירוע גלובלי עבור הקהל. בנטפליקס המחישו כי הם השותף המושלם כדי להגיע למטרה זו ואני מעריך את נטפליקס על היותם אחד מאולפני הסרטים הגדולים בעולם כיום […] רוסון ת’ורבר כתב תסריט דינמי שאני ו”שותפי לפשע” גל גדות וראיין ריינולדס לא יכולים לחכות לצלם. אנחנו נהנה לצלם את Red Notice ויותר מכך – נעביר את חווית ההנאה גם לצופים סביב העולם.

תאריך השלמת הסרט עדיין לא ידוע ובנטפליקס מציינים רק כי הסרט יצולם במהלך 2020. ג’ונסון מוסיף לכך בפרסום משלו באינסטגרם כי תאריך תחילת הצילומים נקבע לינואר 2020.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות