זה המבט הטוב ביותר שיש לנו על סדרת ה-iPhone XI

לאחר שראינו אותם בהדמיות מלאות ובשלל הדלפות, כעת, היוטיובר המוכר Dave2D הצליח לשים את ידיו על מוקאפים (Mockups) של דגמי האייפון הבאים בסדרת ה-iPhone XI, כשהוא מספר לנו מה אלו צפויים להביא עימם. בסדרת האייפונים הבאה אנחנו אמורים לקבל לראשונה מערך צילום משולש בחלק האחורי של סדרת הדגל ומערך צילום כפול בחלקו האחורי של המחליף ל-iPhone XR.

בידיו מחזיק דייב מוקאפים של חמישה אייפונים, כששניים מהם מוגמרים לחלוטין וצבועים והשלושה האחרים עוצבו בחריטת מכונה ונעטפו על ידי סקין (Skin). על פי דייב, האייפונים אשר עוצבו בחריטת מכונה מהווים ציור טוב של המציאות, אם כי מוזר לנו מאוד לראות את לוגו החברה ממוקם באמצע המכשיר ולא מעט יותר למעלה כפי שאנחנו רואים במוקאפים המוגמרים.

iPhone XI / Max (תמונה: Youtube/Dave2D)

iPhone XI / Max (תמונה: Youtube/Dave2D)

מעבר לכך, גם באייפונים שעוצבו על ידי חריטת מכונה וגם באייפונים הצבועים, ניתן להבחין במערך הצילום המשולש שבדגמי ה-iPhone XI וה-iPhone XI Max, בעוד שה-iPhone XIR מציע מערך צילום כפול בלבד. על פי ההדלפות, החיישן השלישי והחדש יהיה חיישן לצילום בזווית רחבה, אך זה הוא אינו חידוש כלל כשבמכשירי אנדרואיד ניתן למצוא את העדשה הזו כמעט בכל מכשיר דגל מזה מספר שנים.

בחלקם הקדמי של המכשירים, אפל צפויה להשאיר את המגרעת הגדולה שבחזית על מנת להמשיך ולהשתמש ב-Face ID כשרק בדור האייפונים של שנת 2020 אנחנו כנראה נקבל מכשירים בעלי מסך נטול מגרעות או שוליים. בשלב זה נוכל להעריך כי החידושים המרכזיים אשר יגיעו עם סדרת האייפונים החדשים יהיו מערכת שבבים חדשה, מערך צילום משודרג, סוללה גדולה יותר וגדלי מסכים זהים העומדים על 5.8 אינץ' עבור ה-iPhone XI, כשמסך 6.5 אינץ' יגיע עם ה-iPhone XI Max ומסך 6.1 אינץ' עם ה-iPhone XIR.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות