מבצעי פריים דיי

מבצעי KSP לפריים דיי 2019

ברשת חנויות המחשבים וציוד האלקטרוניקה KSP החליטו לנצל את המומנטום של יום המכירות המיוחד פריים דיי 2019 ופתחו במבצעים מיוחדים לזמן מוגבל על מגוון רחב של מוצרים, בהם תוכלו למצוא הנחות על שעונים חכמים ושעוני ספורט, כוננים קשיחים וציוד נלווה למחשבים, צעצועים ומוצרים לתינוקות ועוד.

בלחיצה על קישור זה תוכלו להגיע לדף המבצעים המרכז באתר KSP, אך כדי לחסוך לכם מעט זמן בחרנו כמה מוצרים לדוגמה עליהם נפרט בהמשך הידיעה.

הנחות גדולות על שעוני גרמין

שעוני הספורט החכמים של גרמין (Garmin) מוצעים בהנחות גדולות לכבוד יום המבצעים המיוחד. בין השעונים שבמבצע תוכלו למצוא:

  • Garmin Forerunner 35 במחיר 410 שקלים (במקום 760)
  • Garmin Vivoactive 3 במחיר 699 שקלים (במקום 899)
  • Garmin Vivoactive 3 Music במחיר 849 שקלים (במקום 1390)

לחצו כאן לרשימה המלאה באתר KSP

מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים

בין המוצרים הזמינים במסגרת המבצע ניתן למצוא כרטיסי זיכרון, עכברים, מסכי מחשב וכונני דיסקים בהנחות מיוחדות, לפניכם מספר דוגמאות (לרשימה המלאה – לחצו כאן):

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע"מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע"מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות