צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

תמונות חיות מציגות מסך 120 הרץ לסמארטפון הגיימינג ASUS ROG Phone 2

| יום שלישי, 16 ביולי 2019, 14:11 | סלולר

סמארטפון הגיימינג הבא של חברת אסוס הטיוואנית נחשף בתמונות חיות כשבוע לפני ההכרזה הרשמית עליו. דגם ה-ASUS ROG Phone 2 יגיע כממשיך דרכו של סמארטפון הגיימינג אותו חשפה החברה לפני כשנה וצפוי להציג מספר שיפורים מתחת למכסה המנוע, בראשם השימוש במערכת השבבים המעודכנת של קוואלקום שנחשפה מוקדם יותר השבוע ותדר רענון גבוה יותר בצד המסך.

התמונות החיות נחשפו על ידי משתמש באתר Weibo הסיני ומציגות עיצוב הדומה למדי לזה של הדגם הראשון שהוצג ביוני 2018, כאשר אחת מאותן תמונות מציגה מסך הגדרות במכשיר המציג אפשרות בחירה בין תדר הרענון של התצוגה, עם אפשרויות לבחירה בין 60 הרץ, 90 הרץ ו-120 הרץ. לשם השוואה, המסך בדגם הראשון בסדרה תמך בתדר רענון של 90 הרץ בלבד.

ASUS ROG Phone 2 (הדלפה)

ASUS ROG Phone 2 (הדלפה)

פרט לתמיכה בתדר רענון 120 הרץ במסך סמארטפון הגיימינג החדש, צפויה ASUS להיות הראשונה שתשלב את מערכת השבבים האחרונה עליה הכריזה קוואלקום – +Snapdragon 855. הפלטפורמה החדשה מספקת מספר עדכונים שישפרו את חווית הגיימינג על גבי המכשיר, בהם הגדלת תדר הליבה ל-2.96GHz אל מול 2.84GHz הזמין בדגם המקורי של SD855 ושיפור הביצועים הגרפיים בעד 15% עם המאיץ הגרפי Adreno 640.

על סמארטפון הגיימינג ROG Phone 2 צפויה ASUS להכריז כבר בשבוע הבא, באירוע שתערוך ביום שלישי, ה-23 ביולי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות