טום קרוז מנווט F-18 בטריילר ל”אהבה בשחקים 2: מאבריק”

עם פתיחתו של כנס קומיק-קון סן דייגו בארה”ב הפיצו אולפני פראמאונט (Paramount Pictures) טריילר מלא ראשון ל”אהבה בשחקים 2: מאבריק” (Top Gun: Maverick), ההמשך לסרט מ-1986 בכיכובו של טום קרוז, שיחזור לתפקיד “מאבריק” גם בסרט החדש שיגיע לבתי הקולנוע בשנה הבאה.

“אהבה בשחקים” היה סרט על אקדמיית הטייסים של חיל הים האמריקאי. הוא שילב אלמנטים של דרמה רומנטית, סרט מלחמה ומותחן ריגול, ובכך פנה למגוון רחב מאוד של קהלים – סרט “גברי” לנשים וסרט “נשי” לגברים. כך הוא הפך לסרט פולחן. מלבד קרוז, יככבו ב“אהבה בשחקים: מאבריק” גם ואל קילמר, שיחזור לתפקיד “אייסמן” מהסרט הראשון, ג’ניפר קונלי (רקוויאם לחלום), ג’ון האם ואד האריס.

הטריילר מציג את מאבריק (קרוז) כשהוא חוזר לכסא הנהג של מטוס הקרב, כשהפעם זה F-18, ומסתבר כי הוא מעולם לא עזב. בשיחה עם האדמירל המפקח עליו (האריס) אנו לומדים כי מאבריק שמר על תפקידו כ”קפטן” והמשיך לצאת למשימות קרב ב-30 השנים האחרונות, זאת למרות שהיה יכול להיות כבר אדמירל בעצמו. הטריילר מציג לראשונה גם את הדמויות החדשות בסרט, אותן יגלמו ג’ון האם וג’ניפר קונלי.

“אהבה בשחקים 2: מאבריק” יגיע לבתי הקולנוע בארה”ב שנה מעכשיו, בקיץ 2020, ומה שיותר מעניין אותנו מכל כרגע זה האם החיבה של טום קרוז לבצע את הפעלולים שלו בעצמו מעידה כי הוא אכן נכנס לכסא הנהג של מטוס הקרב? מהטריילר, לכל הפחות, קשה לנו לקבוע האם מדובר ב-CGI מאוד משובח, או שהשחקן שוב לקח על עצמו גם את הפעלולים המסוכנים האלה.

השוואת מפרטים