דיווחים: ה-Galaxy Fold עבר את מבחני הבידוק, אמור לצאת לשוק בקרוב

Galaxy Fold (תמונה: סמסונג) Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

סאגת ה-Galaxy Fold ממשיכה לעקוב אחרינו, כשסמסונג הכריזה על המכשיר המתקפל מתוצרתה בחודש פברואר האחרון אך זה עדיין לא יצא לשוק באופן סופי. את השקתו הראשונית ביצעה החברה כשהביאה את המכשיר למשתמשים וסוקרים ברחבי העולם, אך לאחר מכן התגלו מספר תקלות שגרמו לחברה לקחת חזרה את המכשירים ולבצע חישוב מסלול מחדש.

בחודש אפריל עלו דיווחים על כשלים במסכו של המכשיר המתקפל, כאשר אתרים ויוטיוברים שקיבלו יחידות לצורך סקירה דיווחו על כך שקילפו בטעות את מה שהיה נדמה כמו מגן מסך מובנה, אך התברר כשכבה קריטית לפעילות המסך התקינה. בנוסף אליהם, היו שנתקלו בכניסת חלקיקי אבק מתחת למסך, הפיכתו של המסך לשחור כמעט לחלוטין ללא סיבה נראית לעין ועוד.

בעקבות הדיווחים הללו, סמסונג דחתה את השקת ה-Galaxy Fold המתוכננת בפעם הראשונה בסוף חודש אפריל, כשזו עשתה זאת פעם נוספת באמצע חודש יוני. כעת, דיווחים חדשים טוענים כי ה-Galaxy Fold עבר את המבחנים החדשים של החברה, כשסמסונג שינתה את מבנה מנגנון הקיפול מבפנים וצפוייה להשיק את המכשיר מחדש כשהוא עמיד ומוגמר יותר לעומת המכשיר שקיבלו הסוקרים בתחילת השנה.

Samsung Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)
Samsung Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

הדיווחים מספרים כי המכשיר עדיין לא מוכן לגמרי וישנן עדיין דברים קטנים הזקוקים לתיקון, כך שייתכן כי סמסונג תספיק להשיק את המכשיר בחודש אוגוסט הקרוב, אך אנחנו לא בטוחים שהדבר יתרחש באירוע ההכרזה של ה-Galaxy Note 10 שב-7 באוגוסט. במידה וסמסונג אכן תחליט להשיק את המכשיר בחודש אוגוסט, ההשערה שלנו היא שההשקה תהיה בסופו ולא בסמוך להשקת ה-Galaxy Note 10.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים