הנוקמים 4

תמונה: Marvel

להתראות אווטאר: הנוקמים סוף המשחק הוא הסרט הגדול ביותר בכל הזמנים

נראה היה כי השאיפות הגדולות של מארוול ודיסני לקבל לחיקן את תואר הסרט הגדול ביותר בכל הזמנים מידיהם של ג'יימס קמרון ואווטאר נמוג לרגע, אך כעת מבשר נשיא החברה החברה כי השיא נשבר. אווטאר הוא כבר לא הסרט המכניס ביותר בכל הזמנים ממכירות כרטיסים, כאשר קווין פייגי, נשיא אולפני מארוול, חשף במהלך כנס קומיק-קון סן דייגו כי "סוף המשחק" עבר את הרף הדרוש על מנת לזכות בתואר.

בשלב הנוכחי קיים הפרש קטן של כחצי מיליון דולר בין שני הסרטים לטובתו של "סוף המשחק", כשהסרט האחרון הכניס עד כה 2.7902 מיליארד דולר. הסכום שהיה דרוש ממכירות כרטיסים כדי לעקוף את אווטאר עמד על 2.7897 מיליארד דולרים, וכעת קובע "סוף המשחק" את הסכום החדש להביס עם כניסתו למקום ה-1 בטבלה זו.

כדי להגיע להישג, נדרשה מארוול לבצע הפצה נוספת, שנייה במספר, של הסרט החדש, זו הגיעה יחד עם קטעים נוספים שלא הופיעו בסרט המקורי והוצגו לבאי הקולנוע עם סיום הסרט ולאחר הצגת הכתוביות. אף הקריאות לשינוי בכללי המשחק שהגיעו בעקבות המהלך, יש לזכור כי אווטאר זכה למספר תפוצות בזמנו גם כן, אך לזכותו של קמרון ייאמר כי הסרט שלו לא דרש בנייה של 21 סרטים לפני שהגיע לשיא אליו הגיע.

"סוף המשחק" שבר כמות נכבדת של שיאים עוד הרבה לפני שהגיע ליעד הסופי של הסרט הגדול ביותר בכל הזמנים. את סוף השבוע הראשון שלו בבתי הקולנוע חתם הסרט עם הכנסות של 1.2 מיליארד ממכירות כרטיסים, ורק שבוע לאחר מכן כבר חצה את רף 2 המיליארד. בין השיאים ששבר הסרט ניתן למנות את הפתיחה הגדולה ביותר בארה"ב ומחוצה לה וגם את סוף השבוע החזק בארה"ב ומחוצה לה. סוף המשחק הוא גם הסרט שהגיע הכי מהר להכנסות של 100, 150, 200, 250, 300 ו-350 מיליון דולר בהכנסות, בין היתר.

אך שיאים בצד, במארוול כבר החלו לשווק את החלק הבא בעולם הסרטים והסדרות, עם הכרזה על 10 כותרים חדשים, חלקם יגיעו לקולנוע וחלקם לטלוויזיה דרך שירות הסטרימינג דיסני פלוס. את כל התכנים מתכננת מארוול להפיץ כבר בשנתיים הקרובות, כשעיקרם יגיע בשנת 2021. בין התכנים החדשים נראה סדרות ללוקי, וונדה מקסימוף ווזי'ן, הפלקון וחייל החורף וסרטים חדשים לדוקטור סטריינג', ת'ור והאלמנה השחורה.

*עדכון (18:39) – המספרים הרשמיים נכנסו ו"סוף המשחק" תופס את המקום הראשון בטבלה עם הכנסות של 2.79 מיליארד דולר. הנתונים עודכנו בגוף הכתבה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות