רצועת Honor Band 5 (מקור JD)

הוכרזה: Honor Band 5 – גרסה חדשה לרצועת הכושר במחיר נמוך

בנוסף להכרזת על שני מכשירי הסלולר החדשים ממותג ההונור (Honor) של וואווי, ה-Honor 9X ו-Honor 9X Pro, החברה הכריזה גם על גרסה חדשה לרצועת הכושר החכמה שלה עם ה-Honor Band 5 – רצועת כושר חדשה בעלת מסך AMOLED צבעוני וחיישני דופק ו-SpO2 חדשים.

רצועת ה-Band 5 מגיעה בעיצוב דומה יחסית לרצועת הדור הקודם Honor Band 4, כאשר בחלק הקדמי ניתן למצוא מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’ ברזולוציית 120×240. ההבדלים בין הדגמים מתרכזים בחיישנים משודרגים, כאשר חיישן הדופק האופטי משודרג מ-TruSeen 3.0 ל-TruSeen 3.5 עם תוספת חיישן SpO2 למדידת רווית החמצן בדם.

רצועת הכושר תאפשר מעקב אחר 10 פעיליות ספורט שונות, בהן פעילויות במים עם מעקב שחיה. ה-Honor Band 5 תגיע עם עמידות במים לעומק של עד 50 מטרים (ATM5) וסוללת 100mAh שתספיק עד 14 ימי שימוש עם מעקב דופק רציף.

רצועת Honor Band 5 (מקור JD)

רצועת ה-Honor Band 5 תהיה זמינה לרכישה בסין החל מסוף חודש יולי במחיר של 190 יואן (כ-28 דולר) לגרסה הרגילה ו-220 יואן (כ~32 דולר) לגרסת ה-NFC.

תחום המכשירים הלבישים ובמיוחד תחום רצועות הכושר החכמות הפך לאחד מהתחומים הגדולים בשנים האחרונות, כאשר רצועת ה-Band 5 החדשה של הונור נועדה להיות המתחרה של רצועת ה-Mi Band 4 העדכנית מבית שיאומי שנחשבת לאחד המותגים החזקים ביותר בתחום הודות להצלחתתן של רצועות הכושר הקודמות בסדרה, ה-Mi Band 3 וה-Mi Band 2.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות