רשמי: השקתו המחודשת של ה-Samsung Galaxy Fold המתקפל תתרחש בספטמבר

Galaxy Fold (תמונה: סמסונג) Galaxy Fold (תמונה: סמסונג)

ראינו אותו לראשונה בחודש פברואר, אך מאז עברה כמעט חצי שנה והמכשיר המתקפל הראשון מבית סמסונג, Galaxy Fold, עדיין לא זכה לצאת באופן רשמי לקהל הרחב. כעת סמסונג משחררת הודעה בה היא מספרת לנו אילו שינויים היא ביצעה במכשיר כדי לדאוג שהגורמים שהביאו לדחיית ההשקה מלכתחילה לא יחזרו על עצמם, כך שאנחנו יכולים להיות רגועים עם השקתו השנייה.

בתחילה, סמסונג מעוניינת להבהיר כי היא לקחה את הזמן על מנת לבצע את השינויים הללו ולבדוק כי כל שינוי שביצעה עומד במבחנים שלה ועובר אותם בהצלחה. את השכבה העליונה שישבה על גבי המסך ונראתה כמו מגן מסך אותו ניתן לקלף החברה האריכה אל מעבר לשולי המכשיר, כך שלאחר התיקון לקוחות לא אמורים לראות את השכבה הזו כחלק נפרד מן המסך כפי שהיה קודם כן.

בנוסף לכך, המבנה החדש קיבל חיזוקים במטרה למנוע מחלקיקים קטנים להיכנס מתחת לפני התצוגה כפי שקרה לסוקרים שדיווחו על הסיטואציה שהופיעה ביחידות אותן קיבלו. על פי סמסונג, החלק העליון והתחתון של ציר הקיפול שופר וכעת ניתן למצוא שם סוגרים נוספים, ומתחת לפני התצוגה ישנם חלקי מתכת חדשים אשר אמורים לשפר את עמידות התצוגה.

גם המרווח בין המסך לגוף עצמו צומצם במטרה לנסות ולמנוע כל כניסה של חלקים זעירים אל מתחת למסך, זאת במטרה לשמור על המכשיר לטווח הארוך מפני חלקיקים כמו אבק או חול. בזמן שלקחה לביצוע שיפורים אלו, סמסונג לא עבדה רק על שינויים חומרתיים אלא גם תוכנתיים, וביניהם נוכל למצוא התאמה של יותר אפליקציות לממשק איתו עובד ה-Galaxy Fold.

לצד הדברים הללו, סמסונג מדווחת כי עדיין ישנם מספר מבחנים סופיים אותם ה-Galaxy Fold צריך לעבור, כך שההשקה תתרחש בחודש ספטמבר הקרוב ולא בחודש אוגוסט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים