עדיין לא מוכנה: וואווי ממשיכה בפיתוח הסמארטפון המתקפל Huawei Mate X

| יום שני, 29 ביולי 2019, 14:54 | סלולר

בזמן שסמסונג כבר הספיקה לשחרר הודעה רשמית המספרת כי  תשיק מחדש את ה-Galaxy Fold בחודש ספטמבר הקרוב, וואווי מצידה מעוניינת להמשיך ולקחת את הזמן בעבודות על הסמארטפון המתקפל Huawei Mate X. כפי שאנחנו יודעים, את המכשיר המתקפל הראשון מתוצרתה וואווי חשפה במהלך חודש פברואר האחרון, אז היא דיברה גם על מחירו שחוצה את רף ה-9000 שקלים.

המכשירים המתקפלים נכנסו בסערה לכותרות עם תערוכת MWC האחרונה שהתקיימה בברצלונה, אך מאז לא יצא לנו לראות התקדמות משמעותית של אלו לעבר השוק הרחב. סמסונג ניסתה לעשות זאת במהירות לאחר מכן, אך נכשלה כשהתגלו תקלות רבות במכשירים שהגיעו לידי הסוקרים. וואווי, מנגד, לקחה את הזמן מלכתחילה והעדיפה לשמור את המכשיר קרוב לליבה עד לנקודה בה היא תאמין שהוא מוכן לקהל.

בריאיון שסיפק מנהל מוצרי המובייל בקו העסקי, He Gang, לתקשורת הסינית, העיד הבכיר כי החברה עדיין עובדת על הנגיעות האחרונות בנוגע למכשיר ושזה לא יגיע לידי הקהל לפני שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים של החברה. בנוסף לכך ציין כי "אנחנו רוצים להיות מאוד ברורים עם העובדה שלא קל לעמוד בסטנדרטים שלנו. אם [מוצר] לא יעמוד בדרישות, הוא לא יעשה את דרכו לשוק".

על פי דובר החברה בחודש יוני האחרון, וואווי אמורה להשיק גם היא את ה-Mate X בחודש ספטמבר הקרוב, אך לאחר דבריו של מנהל מוצרי המובייל בקו העסקי, מעט קשה לנו להבין כיצד הדברים מתיישבים כמו שצריך. לעומת זאת, ניתן להסיק כי He Gang נכון בדבריו בנוגע לכך שהחברה אינה מוכנה להשקה, אך ייתכן כי הוא מדבר על הרגעים הנוכחיים ובחודש ספטמבר כן נראה את ה-Huawei Mate X לאחר הכל.

מקורות
mydrivers
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות