הוכרז: Razer Viper – עכבר גיימינג עם כפתורים אופטיים

| יום שלישי, 6 באוגוסט 2019, 11:54 | חומרה, מחשבים

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בתחום משחקי המחשב, הכריזה על עכבר הגיימינג Razer Viper. מדובר בעכבר גיימינג בעל מקשים אופטיים יחודיים המציעים זמן תגובה מהיר יותר ממקשים מכניים, ובנוסף, חיישן אופטי Razer 5G בעל דיוק גבוה של 16000DPI.

עכבר ה-Viper החדש משלב כפתורים אופטיים חדשים שפיתחה החברה המשתמשים בקרן אור אינפרה אדומה לזיהוי הקלקה על הכפתור, בניגוד לסגירת מעגל חשמלי המשמשת כאמצעי זיהוי לחיצה בכפתורים רגילים, מה שמגביר את מהירות ההפעלה (actuation speed) ומספק זמני תגובה גבוהים של עד 0.2ms על ידי ביטול הצורך בשיהוי הקיים בכפתורים מכניים. בנוסף, הכפתורים מספקים שיא חדש של עמידות אשר מגיע עד 70 מיליון לחיצות.

העכבר עצמו מגיע במשקל של 69 גרם ומציע 8 כפתורים הניתנים לתכנות, כאשר החיישן האופטי מדגם ה-Razer 5G מגיע לדיוק של 16000DPI ותומך בהאצה של עד 50G. בנוסף, החברה שילבה בעכבר חוט Speedflex גמיש במיוחד שנועד למנוע הפרעות בשימוש בעכבר ותאורת RGB בטכנולוגיית ה-Chroma בלוגו הרייזר שעל גב העכבר.

עכבר Razer Viper (מקור Razer)

עכבר ה-Razer Viper זמין כבר היום למכירה במחיר של 80 דולר.

בניגוד לעכברי הגיימינג הרגילים, ה-Viper החדש מכוון לתחום השחקנים המקצועיים כשהוא מציע זמני תגובה מהירים במיוחד, נתון קריטי לשחקנים מחשב וגיימרים מקצועיים במיוחד.

הסבר על הכפתורים האופטיים של עכבר ה-Viper:

מקורות
razer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות