תקן האודיו THX בקרוב במכשיר הקרוב לידכם

| יום שני, 5 בספטמבר 2011, 21:07 | טאבלטים, סלולר, קולנוע ביתי

חובבי האודיו מבין קוראינו יודעים כי כל מכשיר שאמור להפיק צליל אשר מגיע עם תקן ה-THX, מבטיח איכות סאונד ברמה הגבוה ביותר. התקן משמש כיום לשלל תחומים: אולמות קולנוע, חדרי קולנוע ביתיים, רמקולים למחשב, רמקולים לקונסולות, מערכות שמע לרכב ואולי בקרוב יתווספו לרשימה גם סמארטפונים וטאבלטים. היעוד של תקן ה-THX לא מגביל את החומרה, הפורמט או סוג הקובץ שמנוגן, אם כי מאשר שהמכשיר עבר מבחני בקרת איכות לחווית צפייה ושמע אופטימליים.

אתר Pocket-lint ישב לראיון עם ריק דין (Rick Dean), סגן נשיא בכיר ב-THX, שאישר כי החברה שמה לב כעת יותר למכשירים הניידים שהופכים להיות מרכזי הבידור הניידים והביתיים שלנו – טאבלטים וסמארטפונים. אנחנו צורכים יותר ויותר מולטימדיה מהפלטפורמות הללו, החברות דואגות להזרים אותה אלינו ונדמה שההתייחסות של THX בלתי נמנעת.

ריק דין מציין כי הסמארטפונים והטאבלטים של היום עדיין לא שם מבחינת הביצועים, אבל הוא מאמין כי בשיתוף פעולה עם היצרניות הם יביאו יחדיו את יכולות המולטימדיה של המכשירים צעד אחד קדימה. מקומות לשיפור לטענתו לא חסרים, החל משיטות דחיסת האודיו ועד למעבדי האודיו עצמם. חברת HTC עשתה לאחרונה צעד לשדרוג יכולות האודיו במכשיריה עם השקעה בחברת Beats Audio (מבית Monster), שכנראה תבוא לידי ביטוי בשילוב אוזניות ומעבדי אודיו של החברה בסמארטפונים וטאבלטים של החברה.

מכשירים ראשונים הנושאים את תקן ה-THX כנראה שלא נראה בקרוב, אך אין ספק כי גם תשומת הלב שהסמארטפונים והטאבלטים מקבלים כמרכזי המולטימדיה החדשים שלנו תקדם אותם לכיוון חוויה שלמה ואיכותית יותר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות