רשמי: וואווי תציג את ממשק ה-EMUI 10 ב-9 באוגוסט

ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי (Huawei) צפויה לקיים בין התאריכים ה-9 ל-11 באוגוסט את כנס המפתחים הרשמי שלה, אותו היא תערוך בסין ובו תציג מספר דברים חדשים. דרך טיזר אותו שחררה החברה ביוטיוב וב-Weibo, אנחנו מקבלים כעת אישור כי זו מתכננת להציג את ממשק המשתמש החדש EMUI 10, אך ייתכן כי נראה גם מספר דברים נוספים.

בשלב זה וואווי משתמשת בממשק המשתמש בגרסאות EMUI 9 ו-EMUI 9.1 ברוב מכשיריה האחרונים, אך ממשק ה-EMUI 10 אמור להביא עמו שיפור בביצועים, בעיצוב ובאופן הפעולה הכללי. בממשק המדובר וואווי צפויה להשתמש על גבי זוג מכשירי הדגל הבאים שלה, אותם תציג בהמשך השנה תחת השמות Huawei Mate 30 ו-Huawei Mate 30 Pro.

לצד החדשות הללו, אנחנו שומעים מזה לא מעט זמן את העובדה כי וואווי עובדת על מערכת הפעלה עצמאית משלה בשם HongMeng OS או Ark OS, וייתכן כי החברה מתכננת לחשוף באופן רשמי את המערכת בכנס המפתחים המוזכר. במסגרת הטיזר שנחשף וואווי לא הזכירה את מערכת ההפעלה העצמאית כלל, כך שאיננו יודעים האם הדבר אכן יתרחש או שמא מדובר בהשערה בלבד.

ממשק המשתמש EMUI 10 מבית Huawei צפוי להתבסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 10, זאת לאחר הפרשה הסוערת שסבבה את וואווי בחודשים האחרונים ונגעה לכך שהחברה לא יכולה להשתמש במערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל על גבי דגמי מכשירים חדשים. בשלב זה איננו יודעים פרטים נוספים אודות הממשק או מערכת ההפעלה החדשה, אך וואווי טוענת כי הממשק יביא עמו "יופי הנמצא בפרטים" וייחשף ב-9 באוגוסט.

מקורות
Weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות