רשמי: LG תקיים אירוע הכרזה ב-6 בספטמבר; צפויה להכריז על ה-LG V60

| יום רביעי, 7 באוגוסט 2019, 12:35 | סלולר

חברת LG הדרום-קוריאנית מתקשה למצוא את דרכה לאחרונה בעולם הסלולר, כאשר מכשירי הדגל האחרונים מתוצרתה לא הצליחו לסחוב אחריהם את קהל המעריצים שעקב אחרי החברה בתחילת דרכה עם סדרת ה-G. כעת מתברר כי כבר בחודש הבא נצפה בעוד ניסיון של החברה לחזור לתלם הנכון, כאשר דרך טיזר שפירסמה החברה בערוץ היוטיוב שלה, אנחנו רואים כי זו תקיים אירוע הכרזה במסגרת תערוכת IFA הקרובה.

תערוכת IFA תמשיך להתקיים גם השנה בברלין, בין התאריכים ה-6 ל-11 בספטמבר, כאשר LG תקיים את אירוע ההכרזה שלה כבר ביום הראשון של התערוכה, ב-6 בספטמבר. דרך הטיזר הקצרצר אותו שחררה החברה נוכל לראות מסך טלפון יחיד במשך 5 השניות הראשונות, כשלאחר מכן המכשיר נפתח ומציג זוג מסכים הנפרדים זה מזה.

דוגמה דומה מאוד לרעיון המוצג בסרטון ראינו כבר מצידה של החברה עם הצגת ה-LG V50 ThinQ, בשעה שזו חשפה בפנינו כיסוי המתלבש על המכשיר ומעניק לו מסך נוסף הניתן לפתיחה. באיור שבטיזר נראה כי הכיסוי המדובר זהה כמעט לחלוטין לזה המוצג, אך איננו יודעים בוודאות האם אכן מדובר בכיסוי נוסף למכשיר הבא.

הדמות אותה LG מציגה נעה על גבי המסך משיגה את אייקון המצלמה והמשחקים, כך שאנחנו משערים כי הקוריאנית תתמקד בנושאים הללו עם הכיסוי או עם המכשיר. קשה לנו לחשוב על הצגת מכשיר מתקפל מלא מצד LG בעקבות הטיזר, זאת לאחר בחינה של ההפרדה המוצגת בבירור בין זוג המסכים שבסרטון – דרך שונה לחלוטין מזו אותה לוקחות חברות כמו סמסונג ו-Huawei.

ההדגשה הנוספת על כך שמדובר בכיסוי ולא במכשיר שלם אחד מתגלה כשלאחר סגירת המכשיר מופיע מסך קטן על גבי הכיסוי, בו ניתן לראות את השעה והתאריך. לקראת סוף הטיזר נדלק אור מאחורי מסך המכשיר, דבר שכנראה מגיע על מנת להדגיש את העובדה שנמצאים כאן זוג מסכים או את האפשרות שניתן להדליק את מבזק הלד דרך המסך הזעיר שבחזית הכיסוי.

כך או כך, את הפרטים המלאים נגלה באירוע ההכרזה שיתקיים ב-6 בספטמבר, בו החברה צפויה להציג את ה-LG V60 ThinQ במסגרת תערוכת IFA הקרובה.

מקורות
Youtube
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות