רצועת Mi Band 4 (מקור שיאומי)

דיל: רצועת כושר Xiaomi Mi Band 4 בהנחת קופון

| יום שישי, 27 בספטמבר 2019, 11:30 | גאדג'טי דיל, מחשוב לביש

רצועת הכושר החכמה מהדגם האחרון של שיאומי, ה-Mi Band 4, מגיעה לראשונה עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’, חיבור Bluetooth 5.0 LE וזמן סוללה של עד 20 ימים. את הדגם החדש תוכלו לרכוש כעת עם הנחת קופון מיוחדת ובמחיר של 24.69 דולר בלבד (כ-87 שקלים) דרך אתר Banggood הסיני ובמשלוח ישיר לישראל.

דגם ה-Mi Band 4 מגיע עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’ המציע רזולוציית תצוגה של 120×240, עמידות נגד מים תחת תקן 5ATM (עד 50 מטרים) ואפשרויות מעקב חדשות אחר פעילויות ספורט במים, זאת בנוסף למעקב אחר פעילויות הספורט הסטנדרטיות. בין השיפורים הנוספים שהחברה שילבה ב-Mi Band 4 ישנה האפשרות לשליטה על נגן המוזיקה במכשיר הסלולרי ישירות מרצועת הכושר החכמה.

קוד קופון ופרטי רכישה

את רצועת הכושר החדשה תוכלו להזמין כעת במחיר של 24.69 דולר בלבד (כ-87 שקלים) ביבוא אישי מסין ובאמצעות הזנת קוד הקופון BGILOXMB4 בעגלת הקניות. לחצו כאן למעבר לעמוד המוצר באתר banggood.

רצועת Mi Band 4 (מקור Xiaomi)

רצועת Mi Band 4 (מקור Xiaomi)

גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

We take part in the Amazon affiliate program and earn fees by linking to Amazon websites

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה פועלים לאיתור מבצעים ברשת האינטרנט ובחנויות ואינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם, זמינותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים והפרטים אודות המוצרים המופיעים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים למועד הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בודד בנפרד. מוצרים ביבוא אישי בעלות 75 דולר ומעלה דרושים בתשלום מע"מ כחוק. המחירים עבור אתרי מכר שמקורם מחוץ לישראל ואשר מופיעים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרת המטבע בזמן הפרסום ואינם מתייחסים לעלויות שילוח ו\או לעלויות נוספות בגין רכישה של יותר ממוצר אחד והנגזרות של עלויות נוספות אלו המגיעות מתשלומי מע"מ כחוק ואחרים. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות