לוגו סאני

סאני נכנסת לתחום הסלולר עם חבילת גלישה של 50GB במחיר 14.9 שקלים בחודש

| יום שני, 19 באוגוסט 2019, 13:38 | מקומי, סלולר

יבואנית מוצרי המובייל של סמסונג בישראל, חברת סאני תקשורת, נכנסת לשוק הסלולר ותציע חבילת התקשרות חדשה במחיר 14.9 שקלים בחודש בלבד. החבילה החדשה תבוסס על התשתית הסלולרית של חברת HOT, ובמסגרתה יוצעו ללקוחות 50 גיגה-בייט של גלישה סלולרית יחד עם שיחות והודעות SMS ללא הגבלה.

השקת תכנית הסלולר החדשה מגיעה לאור הצלחתה של סאני בשוק המכשירים המקומי עם מותג סמסונג, אשר לפי המידע שמציגה החברה אודות נתחי שוק הטלפונים הסלולריים בישראל, הצליחה להגיע לנתח שוק של למעלה מ-60% בשוק הפרטי. נזכיר כי עוד בשנת 2014 ביצעה סמסונג אלקטרוניקס הפרדה בין ספקיות הסלולר האמונות על שיווק המכשירים ללקוחותיהן ובין סאני, האמונה על שיווק המכשירים בשוק הפרטי (חנויות, רשתות). מסאני נמסר כי החברה "מוכרת למעלה מ-50 אלף מכשירים בחודש בפריסה של מעל ל- 1,000 נקודות מכירה".

בעקבות ההודעה על המהלך החדש של סאני בהשקת תכנית הסלולר במחיר הנמוך, מציגות היום (ב', 19.8) מניות חברות הסלולר ירידות במסגרת המסחר בבורסה. נכון למועד פרסום הכתבה, יורדת מניית פרטנר בכ-3 אחוזים, בעוד מניית סלקום יורדת בכ-2.4 אחוזים ומניית בזק, אשר בבעלותה נמצאת חברת הסלולר פלאפון יורדת בכ-0.5 אחוזים. עם זאת, מניית סאני תקשורת מציגה היום עליה של כ-2.4% לאחר פרסום הפרטים הנוגעים למהלך החדש.

לצד השקת תכנית הסלולר החדשה מתכוננת סאני, ויחד עימה גם ספקיות הסלולר, להשקתה של סדרת מכשירי הדגל החדשה מבית סמסונג, זו כוללת את דגמי ה-Galaxy Note 10 וה-Note 10 Plus. ההשקה הרשמית של המכשירים החדשים בסדרה צפויה להתקיים מאוחר יותר השבוע ובמקביל להשקה העולמית שתתקיים ב-23.8. בינתיים, ממשיכות החברות להציע את הדגמים במסגרת המכירה המוקדמת.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות