טאבלט Yoga Smart Tab ו-Lenovo Smart Tab M8 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

לנובו מכריזה על צמד הטאבלטים Yoga Smart Tab ו-Smart Tab M8 עם Google Assistant

לצד המסך החכם Lenovo Smart Display 7 חברת לנובו (Lenovo) הכריזה על צמד טאבלטים חכמים המשלבים תמיכה בעוזרת הקולית Google Assistant בדומה למסכים חכמים. טאבלט ה-Yoga Smart Tab ממשיך את דרכו של טאבלט ה-Yoga Tab כשהוא מגיע עם רגלית מובנית ומסך 10.1 אינץ', בעוד שטאבלט ה-Smart Tab M8 מגיע עם מסך 8 אינץ' ועמדת טעינה חכמה.

צמד הטאבלטים החדשים נועד להפוך לנקודת האמצע בין הטאבלט המסורתי המוכר והמסכים החכמים, דוגמת קו מוצרי ה-Smart Display של החברה, ובעוד שניתן להשתמש בהם כטאבלטים רגילים לכל דבר, לנובו הוסיפה את האפשרות להפעלה קולית עם העוזרת הקולית Google Assistant, מה שהופך אותם למעשה למסכים חכמים.

Lenovo Yoga Smart Tab

טאבלט ה-Yoga החדש ממשיך את דרכו של ה-Yoga Tab 3 Pro ומגיע עם עיצוב דומה בעל רגלית מתכת מובנית המשמשת כמעמד ואף מאפשרת תליה של הטאבלט על הקיר, כאשר בתוך ה"גליל" התחתון שלו החברה שילבה צמד רמקולי JBL בהספק של 2W לחווית מדיה איכותית.

בתוך ה-Yoga Smart Tab ניתן למצוא מעבד Snapdragon 439 של קוואלקום יחד עם עד 4GB זיכרון ו-64GB אחסון שיפעילו את מסך ה-10.1 אינץ' שמגיע ברזולוציית 1920×1200, כאשר סוללת ה-7000mAh צפויה לספק זמן סוללה של עד 10 שעות נגינת וידאו.

Lenovo Smart Tab M8

בניגוד לטאבלט ה-Yoga והמראה הייחודי שלו, ה-Smart Tab M8 מגיע בעיצוב מסורתי יותר עם מסך בגודל 8 אינץ'. את המעבר מהשימוש ב-M8 כטאבלט למסך חכם מבצעים על ידי הנחת הטאבלט במעמד טעינה יעודי שמעביר אותו אוטומטית למצב מסך חכם. בתוך טאבלט ה-M8 ניתן למצוא מעבד MediaTek A22 עם 2GB זיכרון ועד 32GB אחסון בצירוף סוללת 5000mAh.

טאבלט חכם Lenovo Smart Tab M8 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

טאבלט ה-Smart Tab M8 צפוי להיות זמין במהחלך חודש אוקטובר הקרוב במחיר של 149 אירו בעוד שטאבלט ה-Yoga Smart Tab יגיע בחודש ספטמבר הקרוב במחיר של 299 אירו.

שני הטאבלטים החדשים של לנובו מצליחים להציג רעיון מקורי שלא בוצע בצורה דומה עד כה – למה להשתמש במסך חכם ובטאבלט אם אפשר להשתמש במוצר בודד שמשלב את שניהם? לפי החברה, הוספת העוזרת הקולית המובנית הובילה לעליה משמעותית בזמן השימוש בטאבלטים, מה שמעיד על יתרונות השינוי החדש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות