הדלפה: זה מפרטו המלא של ה-Galaxy M30s עם סוללת 6000mAh

במידה ואתם נמצאים בחיפושים אחר מכשיר בעל חיי סוללה טובים במיוחד, כנראה שה-Galaxy M30s עליו תכריז ב-18 בספטמבר צריך להיות ברשימה שלכם, אם כי הוא לא יהיה קל להשגה בישראל. על פי פרסומים רשמיים של החברה, הדלפה מלאה וסרטון שהועלה לפני הזמן על ידי יוטיובר הודי, המכשיר יגיע עם סוללה בקיבולת 6000 מיליאמפר/שעה, מערכת שבבים חדשה ומערך צילום במבנה מרענן.

על פי המדליף הצעיר Ishan Agarwal, ה-Galaxy M30s יגיע עם מסך בגודל 6.4 אינץ', עם פאנל מסוג Super AMOLED וברזולוציה שאינה ידועה, כשמידותיו מתפרסות לאורך של 159 מ"מ על 75.1 מ"מ על 8.9 מ"מ. עוד בחזיתו של המכשיר נפגוש את המגרעת העליונה בתצורת 'טיפת מים' אשר מאחסנת את מצלמת הסלפי, זאת בנוסף לשוליים דקים במיוחד מסביב.

Samsung Galaxy M30s (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal)

Samsung Galaxy M30s (תמונה: Twitter/Ishan Agarwal)

מתחת למכסה המנוע סמסונג מאשרת כי נקבל מערכת שבבים חדשה לגמרי, מה שמעיד כנראה על שילובה של ה-Exynos 9611, אשר עשויה להתברר כגרסה בעלת תדר מירבי גבוה יותר מה-Exynos 9610 אך עם מאפיינים זהים.

את המערך כולו מבססת החברה על מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי, יחד עם 4 או 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 או 128 גיגה-בייט של נפח אחסון. הסוללה שמתפקדת מאחורי הקלעים תגיע כאמור בקיבולת של 6000 מיליאמפר/שעה, וזו תיטען דרך מחבר מסוג USB Type-C.

מערך הצילום האחורי של המכשיר מורכב מחיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל ובמפתח צמצם f/2.0, יחד עם חיישן משני ברזולוציית 5 מגה פיקסל ובמפתח צמצם f/2.2 וחיישן שלישי ברזולוציית 8 מגה פיקסל ובמפתח צמצם f/2.2. חיישן ה-8 מגה פיקסל יאפשר צילום בזווית רחבה במיוחד, אך נראה כי חיישן ה-5 מגה פיקסל אינו חיישן לאיסוף עומק אלא לביצוע פוקוס טוב יותר בלבד. מצלמת הסלפי שבחזית המכשיר תציע רזולוציה של 24 מגה פיקסל, עם תמיכה ב-AR Emoji.

על ה-Galaxy M30s תכריז סמסונג באופן רשמי ב-18 בספטמבר ותציע אותו למכירה דרך Amazon הודו. בישראל משווקת החברה את סדרות ה-Galaxy S, Galaxy Note ו-Galaxy A, כך שאנו לא צפויים לראות את דגם זה בייבוא רשמי בארצנו, אולם ייתכן כי יבואנים מקבילים יבחרו להביאו ארצה, לו רק בשביל הסוללה בעלת הקיבולת המרשימה.

מקורות
Amazon
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות