ל-Death Stranding יהיה מצב “קל מאוד” שיאפשר צפיה במשחק

המשחק Death Stranding יגיע עם רמת קושי חדשה: “קל מאוד” (Very Easy). במצב זה השחקן יכול למעשה “לצפות” במשחק באופן המזכיר סרט. הידאו קוג’ימה (Hideo Kojima), יוצר המשחק, גייס למשחק כמה שמות מוכרים כמו נורמן רידוס (המתים המהלכים), מאדס מיקלסן (קזינו רויאל) וליאה סידו (ממזרים חסרי כבוד). עקב כך, ייתכן וגם חובבי קולנוע ירצו ליהנות מהיצירה החדשה, מבלי לאתגר את עצמם עם משחק קשה מדי.

“בדרך כלל יש רק מצב ‘קל’, אבל הוספנו ‘קל מאוד’ עבור חובבי הקולנוע, היות ויש לנו שחקנים אמיתיים כמו נורמן, מאדס וליאה”, כתב קוג’ימה בטוויטר. “אפילו יאנו-סאן, שאף פעם לא עבר אפילו את השלב הראשון של פאק-מן, הצליח לסיים את [Death Stranding] על מצב ‘קל מאוד’“, כתב.

אין ספק כי הטריילרים המסתוריים והאמירות העמומות של קוג’ימה עוררו את סקרנות הקהל. נראה כי Death Stranding הוא משחק משונה מאוד, עם רעיונות מקוריים וחיבורים לא צפויים בין הדמויות. על כן ישנם גם לקוחות שאינם נוהגים לשחק במשחקי וידאו, אך עדיין רוצים לראות על מה מדובר. עם זאת, אלו החוששים כי המשחק יהיה קל מדי יכולים להסיר דאגה מלבם: מצבי המשחק הרגילים, כגון ‘קל’, ‘רגיל’ ו-‘קשה’, יופיעו כרגיל במשחק.

ייתכן ורמת הקושי החדשה נועדה להחליף את האפשרות לצפות בשחקנים אחרים עוברים את המשחק ב-YouTube וב-Twitch. צופים רבים, שרוצים ליהנות מהסיפור אך חוששים מהאתגר, מחפשים את סרטוני המשחקיות המלאים שבהם רואים את הסיפור כולו. תופעה זו יוצרת בעיה מסוימת עבור יוצרי המשחקים, שכן הם לא מרוויחים מכך, וכמובן יעדיפו כי הצופים ירכשו את המשחק במקום לצפות בו ב-YouTube. מצב ‘קל מאוד’ יבטיח שתוכלו לצפות במשחק, אך עדיין לשלם עליו מחיר מלא.

Death Stranding צפוי לצאת ב-8 בנובמבר עבור ה-PlayStation 4, ואולי יגיע בהמשך לפלטפורמות נוספות.

השוואת מפרטים