הוכרז: Apple Watch 5 – עם תצוגה הפועלת תמיד

Apple Watch Series 5 (תמונה: Apple)

השעון החכם של אפל קיבל הערב (ג’, 10.9) עדכון עם הצגתה של החברה את ה-Apple Watch Series 5. הגרסה החדשה של השעון תציג לראשונה תצוגה הפועלת תמיד, כך שניתן יהיה לצפות בשעה ופרטים נוספים הזמינים בתצוגה שבחרתם עבור השעון בכל זמן, כאשר תנועה של היד לכיוון הפנים תדליק את אור המסך לצפייה ושימוש סטנדרטי בשעון.

באפל מציינים כי המסך החדש שמוצג יחד עם ה-Apple Watch 5 מגיע עם תצוגת LTPO (ר”ת low-temprature polysilicone and oxide) שמאפשר צריכה נמוכה של הסוללה, כך ש-18 השעות המובטחות לשימוש ממשיכות להישמר בדגם החדש, אף שהתצוגה פועלת תמיד.

מצפן מובנה גם הוא מוצא את דרכו לגרסה החדשה של השעון, כך שתוכלו לצפות על מסך השעון בכיוון אליו אתם פונים בעת שימוש באפליקציית המפות, כשבחברה אף פתחו את השימוש במצפן למפתחים צד-שלישי על מנת שאלו יוכלו לשלב את היכולות שלו באפליקציות שלהם. מלבד צפייה בכיוונים על המפה, המצפן יאפשר גם מבט לשיפועים וגובה.

שיחות חירום ב-Apple Watch Series 5 (תמונה: Apple)
שיחות חירום ב-Apple Watch Series 5 (תמונה: Apple)

אבטחה לוקחת חלק בלתי נפרד משעון ה-Apple Watch החדש, עימו ניתן יהיה לבצע שיחות חירום בדגמים התומכים בכרטיסי ה-eSIM וללא תלות בטלפון, ומכל מקום בעולם.

את סדרת השעונים החדשה תשיק אפל במבנה חדש העשוי טיטניום, לצד שעונים במבנה אלומיניום ופלדת אל-חלד עם מגוון רחב של רצועות, כאשר מערכת ההפעלה עימה יושק תהא WatchOS 6 שנחשפה מוקדם יותר השנה.

מחירים ומועדי השקה

אפל תפתח את ההזמנה המוקדמת של השעונים בסדרת ה-Watch 5 החדשה החל מהיום, עם זמינות החל מה-20 בספטמבר במעל 150 מדינות ובמחיר של 399 דולר עבור הגרסה הבסיסית הכוללת GPS בלבד ומחיר של 499 דולר לגרסה הסלולרית.

בנוסף, שעון ה-Apple Watch 3 נשאר בתמונה ואפל מעניקה לו ירידת מחיר ל-199 דולר עבור גרסת ה-GPS ו-299 עבור הגרסה הסלולרית.

השוואת מפרטים