לוגו YouTube Premium

שירותי YouTube Premium ו-YouTube Music מגיעים לישראל

שני שירותי פרימיום בתשלום של גוגל עושים כעת דרכם לארץ, כאשר YouTube Premium ו-YouTube Music יאפשרו לכם להאזין לסרטוני יוטיוב ולמוסיקה ללא פרסומות בתשלום חודשי. שני השירותים מגיעים כמתחרים בשוק העמוס בישראל של שירותי הסטרימינג הקיימים כאן כיום, כמו ספוטיפיי, דיזר, Apple Music ושירותי המוסיקה של החברות המקומיות.

מנוי ל-YouTube Premium מגיע במחיר של 23.90 שקלים בחודש ויאפשר לצפות בסרטונים ביוטיוב ללא פרסומות, צפייה בסרטונים ברקע גם אם פתחתם אפליקציה אחרת או סגרתם את מסך הטלפון, ואפשרות הורדה לסרטונים לצפייה מאוחרת ללא חיבור אינטרנט. יחד עם מנוי זה תקבלו גם את המנוי ל-YouTube Music ללא תשלום נוסף.

מנוי נפרד ל-YouTube Music מגיע במחיר של 19.90 שקלים בחודש ובו תמצאו אפשרות לניגון מוסיקה ללא פרסומות דרך אפליקציה ייעודית (אנדרואיד | iOS) וכן האזנה ברקע ואפשרות להורדת שירים להאזנה גם כשאינכם מחוברים לרשת האינטרנט.

מחירי YouTube Premium

תמונה: Google

דרך אפליקציית YouTube Music ניתן לבצע חיפוש חכם (Smart Search) המאפשר למשתמשים למצוא את השיר המבוקש גם אם אינם זוכרים במדויק את שם השיר או המבצע והודות לטכנולוגיית בינה מלאכותית ולהיסטוריית השימוש האישית ב-YouTube, אפליקציית YouTube Music מתעדכנת תדיר עם המלצות ייחודיות למשתמשים כמו רשימות השמעה המותאמות בדיוק לטעם שלכם. במידה ותאשרו לאפליקציה לדעת מהו המיקום שלכם, תקבלו גם המלצות לרשימות השמעה המתאימות לפעילות שאתם עושים באותו רגע – בין אם זה אימון בחדר הכושר, נסיעה לעבודה ועוד.

בנוסף, פיצ׳ר ה-Offline Mixtape מייצר עצמאית רשימות השמעה המבוססות על הטעם האישי של כל משתמש ומתעדכנות באופן קבוע בשעות הלילה אם המכשיר הנייד מחובר לאינטרנט אלחוטי.

שירות YouTube Music

תמונה: Google

יותר יקר באייפון

עבור משתמשי המוצרים של אפל (iOS) יהיו המחירים בישראל גבוהים יותר. גוגל מתמחרת את המנוי ל-YouTube Premium ב-31.90 שקלים, עליה של כ-33% בהשוואה למה שמשתמשי אנדרואיד ישלמו, בעוד המנוי ל-YouTube Music יגיע למשתמשי iOS במחיר של 27.90 שקלים, עליה של כ-40% בהשוואה למה שישלמו משתמשי אנדרואיד עבור אותו השרות. בגוגל מציינים כי ההפרש בין המחירים מגיע בשל "עמלות Apple", אותן "עמלות" אותן הזכירה גם ספוטיפיי בעבר במלחמה שלה מול יצרנית האייפון.

לשירות YouTube Premium תוכלו להירשם דרך אפליקציית יוטיוב או בלחיצה כאן. מבדיקתנו, זמינה בשלב זה הצעה ל-4 חודשי ניסיון בחינם בשירות. החבילה המשפחתית אינה זמינה בשלב זה בישראל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות