הכרזת ניידי Lenovo ThinkBook (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

לנובו מכריזה על ניידי ThinkBook 14 ו-ThinkBook 15 לשוק ה-SMB העסקי

במהלך אירוע ה-Lenovo Tech Life שהתקיים בכנס IFA 2019 חברת לנובו הציגה את ה-ThinkBook 14 ו-ThinkBook 15, צמד ניידים חדשים בסדרת ה-ThinkBook של החברה לשוק העסקים הבינוניים והקטנים (SMB), כאשר בנוסף לשני הדגמים החדשים לנובו עדכנה את דגמי ה-ThinkBook 13s ו-ThinkBook 14s למעבדי הדור העשירי של אינטל.

ניידי ה-ThinkBook החדשים הם התוספת האחרונה לקטלוג הניידים המעודכן של לנובו, כאשר היא הספיקה לעדכן קודם לכן את סדרת ה-Yoga, IdeaPad ו-ThinkPad. שני הדגמים האחרונים מעדכנים את גרסאות ה-ThinkBook הקיימות שהוצגו מוקדם יותר השנה עם עדכון המפרטים לשימוש במעבדי אינטל מהדור העשירי.

בעוד ששני הניידים יגיעו עם מסכי Full HD בגדלים של 14 או 15 אינץ' בהתאם לדגם, המפרט הפנימי עצמו דומה יחסית עם מעבד ברמה של עד Core i7 מהדור העשירי, זיכרון של עד 24GB ואחסון משולב של SSD בנפח של עד 1TB יחד עם קשיח סטנדרטי של עד 2TB. בצד הגרפי ניתן יהיה להשיג את שני הניידים עם כרטיס מסך Radeon של AMD מדגם 620 או 625 בהתאם לדגם.

נייד ThinkBook 15 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)

בשל היותם ניידים עסקיים לנובו שילבה בשני דגמי ה-ThinkBook את טכנולוגיית ה-ThinkShield להגנת המידע והפרטיות של המשתמש' כאשר זמן הסוללה של שני הניידים יעמוד על עד 12 שעות עם תמיכה בטכנולוגיית הטעינה המהירה Rapid Charge של החברה.

סדרת ניידי ה-ThinkBook החדשה של לנובו תהיה זמינה החל מנובמבר הקרוב במחירים של:

  • ThinkBook 14 בהחל מ-675 אירו.
  • ThinkBook 15 בהחל מ-665 אירו.
  • ThinkBook 13s IML בהחל מ-729 דולר.
  • ThinkBook 14s IML בהחל מ-749 דולר.

סדרת ניידי ה-ThinkBook של לנובו נועדה להיות ה"אמצע" בין סדרות הניידים למשתמש הביתי ובין סדרת ה-ThinkPad העסקית, כאשר היא מנסה לשלב את הטוב משני העולמות ומציגה נגיעות גאונות קטנות בעיצוב הניידים עם חיבור USB "מוסתר" שמיועד לדונגל העכבר האלחוטי, בניגוד למצב הרגיל בו הוא בולט החוצה מהנייד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות