צילום: נינטנדו

פארק השעשועים של נינטנדו ייפתח עם שני מתקנים במהלך 2020

| יום שלישי, 17 בספטמבר 2019, 17:26 | משחקים

פארק השעשועים של נינטנדו, המכונה Super Nintendo World, עומד להגיע סוף סוף למשפחת גני השעשועים של Universal. הפארק הראשון שייפתח ממוקם ב-Universal Studios ביפן, כך נמסר מאת מנכ"ל חטיבת הפארקים של Universal, ששמו טום וויליאמס (Tom Williams), במהלך כנס של חברת Comcast האמריקאית.

הפארק החדש של נינטנדו צפוי להיפתח באביב 2020, לקראת האולימפיאדה הצפויה בטוקיו. בזמן הפתיחה יהיו בפארק שני מתקנים גדולים: מתקן אחד ברוח Super Mario Kart (משחק הקרטינג), ומתקן חוויתי יותר (Omnimover) שייקרא "Yoshi's Adventures" (הרפתקאותיו של יושי).

מלבד המתקנים הגדולים, הפארק של נינטנדו יכלול גם "אלמנטים אינטראקטיביים", אותם יפעילו המבקרים באמצעות צמידים מגנטיים שיחולקו להם בכניסה. בין היתר, המבקרים יוכלו להרוויח "ניקוד" במתקנים וברחבי הפארק ולהשוות את הניקוד שלהם עם חבריהם ובני משפחתם. לפי וויליאמס, נינטנדו יכולה להעביר את הניקוד המדובר גם ל-Switch, או לקונסולה אחרת, אם תבחר לעשות כן – אולם לא ברור אם כוונתה של החברה לעשות זאת כרגע.

Universal מפעילה פארקים נוספים במערב, כמו הפארק שלה באורלנדו, וזה בהוליווד. עם זאת, עדיין לא ברור האם ומתי הפארקים של נינטנדו יגיעו למערב תחת המטריה של Universal. לפי דבריו של וויליאמס, בניית פארק שכזה אורכת בין חמש לשש שנים, כך שאם ברצונכם לבקר בפארק של נינטנדו בהקדם, ההימור הטוב ביותר שלכם הוא להגיע לפארק ביפן בשנה הבאה.

מקורות
GameSpot
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות