תמונת הכרזה ומפרטו המלא של OnePlus 7T Pro נחשפים בהדלפה

OnePlus 7T Pro (תמונה: igeeksblog)

דגמי ה-OnePlus 7T וה-OnePlus 7T Pro עתידים לצאת לאור באופן רשמי רק ב-26 בספטמבר, אך לאחר שמנכ"ל החברה פרסם בחשבון הטוויטר שבבעלותו תמונה רשמית החושפת את עיצובו של ה-OnePlus 7T, המדליף המוכר OnLeaks החליט לפרסם גם הוא מידע משלו. בתמונה שפרסם אנחנו יכולים לראות קווי עיצוב זהים לאלו של OnePlus 7 Pro, החל מהצבע ועד למערך הצילום.

בתמונה שהודלפה נוכל לראות את המכשיר בצבע דומה מאוד לגוון ה-Nebula Blue אותו השיקה החברה עם ה-OnePlus 7 Pro, אך איננו יכולים לדעת בשלב זה האם אכן מדובר בצבע זהה. חזיתו של המכשיר נראית זהה לחלוטין לדגם הקודם בסדרה, אך על פי מפרטו של המכשיר מדובר במסך מעט קטן יותר המסתכם ב-6.65 אינץ' לעומת 6.67 אינץ', כשעקב העובדה הזו גם הרזולוציה קיבלה שינוי מזערי מ-3120 על 1440 פיקסלים ל-3100 על 1440 פיקסלים.

OnePlus 7T Pro (תמונה: igeeksblog)
OnePlus 7T Pro (תמונה: igeeksblog)

בחלקו האחורי של ה-OnePlus 7T Pro מתגלה עיצוב כמעט זהה לחלוטין, כששהבדל היחיד שבולט לעין הוא החיישן השחור החדש שלצד מערך הצילום. מלבד החיישן הנ"ל, מדובר במערך צילום משולש הכולל חיישן ראשי ברזולוציית 48 מגה פיקסל במפתח צמצם f/1.6 עם ייצוב אופטי (OIS) ותוכנתי (EIS), הממוקם מעל חיישן 8 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.4 המסוגל לבצע זום אופטי עד פי 3 וחיישן 16 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.2 המצלם בזווית רחבה של 120 מעלות.

המצלמה הנשלפת שבחזית מגיעה ברזולוציית 16 מגה פיקסל, עם מפתח צמצם f/2.0 ותמיכה בייצוב תוכנתי. גזרת הביצועים מתבססת על מערכת השבבים Snapdragon 855 Plus המיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר, זו מגיעה לצד 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-256 גיגה-בייט של נפח אחסון. הסוללה המריצה את הפעולות מציעה קיבולת של 4085 מיליאמפר/שעה ותומכת בטעינה מהירה בטכנולוגיית Warp Charge 30T.

על שאר מפרטו של המכשיר תוכלו לקרוא בלחיצה כאן, כשבעוד כשבוע בלבד, עם ההכרזה הרשמית, נהיה כאן כדי לספר את כל הפרטים על הסדרה החדשה.

השוואת מפרטים