עדכון לסדרת ה-Galaxy S10 מגיע עם מירב הפיצ’רים מה-Note 10

Samsung Galaxy S10 (תמונה: סמסונג) Samsung Galaxy S10 (תמונה: סמסונג)

כמעט חודשיים חלפו מאז סמסונג הציגה את סדרת ה-Galaxy Note 10, אך כבר במעמד ההכרזה שמענו דיווחים על כך שחלק ניכר מהפיצ’רים הזמינים בדגם החדש יגיעו גם אל הדגמים הקודמים. עם העדכון החדש, דגמי ה-Galaxy S10 יוכלו לצלם וידאו במצב ה-Super Steady Video בדומה ל-Galaxy Note 10.

יחד עם זאת, סמסונג מכניסה בעדכון גם את האפשרות להטמעת תכנים במציאות רבודה (AR) לצילומים שלכם, מה שישמח מאוד אנשים המעוניינים להשתעשע עם התמונות והסרטונים אותם הם מצלמים. פיצ’ר נוסף המצטרף למערך הצילום הוא צילום הוידאו במצב Live Focus, כך שהאובייקט הראשי מזוהה על ידי הבינה המלאכותית שבסמארטפון ונשמר בפוקוס בעוד שהרקע הופך למטושטש.

לאחר הסרטת הוידאו, משתמשי ה-Galaxy S10 יוכלו כעת ליהנות גם מיכולות עריכה חדשות המחכות להם באפליקציית הגלריה, מה שיאפשר להם לחתוך קליפים, להאט אותם, להריץ מהר או לחבר אותם יחד היישר מהאפליקציה המובנית וללא צורך בהורדה של אפליקציות חיצוניות. בנוסף, סמסונג צירפה לעדכון את האפשרות לשימוש ב-Samsung DeX באמצעות כבל בלבד, כך שכל שיישאר למשתמשי הסדרה זה לחבר את המכשיר למסך מחשב ולהפעיל את מצב ה-DeX החדש כדי שיפעל באופן מלא.

Samsung Galaxy S10 DeX (תמונה: סמסונג)
Samsung Galaxy S10 DeX (תמונה: סמסונג)

אם זה לא מספיק, החברה צירפה לדגמי הגלקסי S10 גם את התמיכה ב-Link to Windows המתירה למשתמשים לסנכרן בין המחשב לסמארטפון על מנת להעביר תמונות, לשלוח ולקבל הודעות ועוד. שאר הפיצ’רים המגיעים עם העדכון כוללים שדרוגים לשירותים כמו Samsung Pass ואפליקציית ההודעות המובנית, כששני אלו הפכו פשוטים יותר לשימוש.

את העדכון סמסונג החלה להפיץ ברחבי אירופה לכל דגמי ה-Galaxy S10 כבר ב-23 בספטמבר ותגיע בהמשך גם למשתמשים בישראל.

השוואת מפרטים