ספיידרמן: רחוק מהבית (תמונה באדיבות פורום פילם)

ספיידרמן: רחוק מהבית (תמונה באדיבות פורום פילם)

ספיידרמן חוזר ל-MCU אחרי שסוני ודיסני הגיעו להסכם חדש

חדשות טובות למעריצי היקום הסינמטי של מארוול (MCU), כאשר אתמול בלילה הגיעו סוני ודיסני להסכם חדש שיחזיר את ספיידרמן להיות חלק מסדרת הסרטים המצליחה. להזכירכם, לפני כחודש החל סכוסוך מתוקשר בין סוני ודיסני על תנאי ההסכם, בעיקר חלוקת הרווחים, על סרטי ספיידרמן בהפקתם המשותפת. איש העכביש הוא אחד הגיבורים האהובים ביותר בעולם, כך שבמהלך כל הסכסוך המעריצים היו אלו שהיו באמצע וכל חברה ניסתה להפעיל לחץ באמצעות דעת הקהל על השנייה.

לפי ההכרזה המשותפת של החברות, ספיידרמן יחזור ליקום הסינמטי של מארוול וזו תפיק עבור סוני את הסרט הבא בסדרה שצפוי לצאת ב-16 ביולי 2021 בכיכובו של טום הולנד. בנוסף, מארוול תוכל לעשות שימוש בדמותו של ספיידרמן בעוד סרט אחד שיהיה חלק מה-MCU. חשוב לציין, שככל הנראה מדובר בהסכם קצר טווח בהשוואה להסכם הקודם, מה שלא מבטיח שקט לאורך זמן.

הסכסוך החל לפני כחודש, כאשר לפי הדיווחים, דיסני העבירה לסוני מסמך דרישות הנוגע לשותפות להפקת הסרט. סוני דחתה את ההצעה ואז החלה מלחמה תקשורתית של האשמות בין החברות, כאשר כל אחת רוצה את דעת הקהל בצד שלה. לפי מקורות יודעי דבר, במסגרת ההסכם החדש, סוני הסכימה שדיסני תישא ב-25% מעלויות ההפקה ובנוסף גם תזכה ל-25% מהרווחים. דיסני תמשיך ליהנות מכל הרווחים על מוצרים נילווים וצעצועים הנושאים את דמותו של ספיידרמן.

נראה שההסכם החדש טוב לכל הצדדים וכמובן לנו המעריצים. ספיידרמן ישאר חלק מה-MCU שמרגיש לו כל כך טבעי ויוכל להמשיך להיות חלק מ"הנוקמים". דיסני ומארוול ממשיכות לספק סיפור עשיר ומעניין עם אחת הדומויות הפופולריות בעולם וסוני נהנית מרווחים שלא ראתה כמותם בעבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות