אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

פייסבוק עובדת על פיתוח הודעות נעלמות באפליקציית WhatsApp

| יום חמישי, 3 באוקטובר 2019, 12:05 | אפליקציות

פייסבוק החלה לבחון אפשרות לשילוב הודעות נעלמות באפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (WhatsApp), כך עולה מתוך גרסת הבטא האחרונה של האפליקציה המציגה את הפונקציה עבור חלק מהמשתמשים. על פי הדיווח של המפתח WABetaInfo, הידוע בחשיפות שלו לתכונות חדשות בוואטסאפ, נמצאת האפשרות להודעות הנעלמות בשלבים מוקדמים מאוד ומציגה בשלב זה מחיקה אוטומטית של הודעות משיחות קבוצתיות בלבד.

תכונת ההודעות הנעלמות מאפשרת בשלב זה מחיקה אוטומטית של הודעות משיחה קבוצתית לאחר זמן מוגדר מראש של 5 שניות או שעה, כאשר הפעלת התכונה תמחק את ההודעות ששוגרו לשיחה הקבוצתית ללא השארת זכר להן לאחר מכן, זאת בשונה מהצגת המלל שמודיע לנו כי משתמש מחק הודעה, זה מופיע בהודעות שנמחקות כיום באופן ידני דרך פונקציית מחיקת ההודעות הקיימת באפליקציה.

הודעות נעלמות ב-WhatsApp (תמונה: wabetainfo)

הודעות נעלמות ב-WhatsApp (תמונה: wabetainfo)

את הגדרת ההודעות הנעלמות ניתן למצוא בגרסת הבטא של האפליקציה בהגדרות של קבוצות הוואטסאפ הקיימות אותן אתם מנהלים, דרך אלו ניתן גם לבחור את הזמן בו תופיע ההודעה לפני שתימחק.

בשלב זה לא ידוע האם התכונה אותה בוחנת החברה בימים אלו אכן תצא בעתיד אל הפועל בגרסה הרשמית של וואטסאפ והאם תהיה זמינה רק בקבוצות או גם בשיחות אישיות אחד-על-אחד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות