פרסום רשמי: Red Dead Redemption 2 מגיע למחשב האישי בנובמבר

| שבת, 5 באוקטובר 2019, 19:00 | משחקים

לאחר המתנה ארוכה של למעלה משנה מאז הושק, המשחק Red Dead Redemption 2 יגיע למחשב האישי. המשחק הושק עבור ה-Xbox One וה-PlayStation 4 באוקטובר אשתקד. כעת, בפרסום רשמי של רוקסטאר, הכריזה החברה כי המשחק סוף סוף יעשה דרכו למחשב האישי, אך הוא יגיע לחנויות שונות בזמנים שונים, החל מ-5 בנובמבר – כלומר, בעוד חודש.

נראה כי הגרסה למחשב תהנה ממקצה שיפורים: המשחק יציע "גרפיקה משופרת ועדכונים טכניים להעצמת החוויה", לטענת החברה. מבחינת תכנים נראה כי רוקסטאר תשלב משימות ציד ראשים חדשות (Bounty Hunting), לצד מיקומים חדשים לכנופיות (Gang Hideouts), כלי נשק חדשים ותכנים נוספים אותם לא פירטה החברה.

המשחק יגיע ראשון לחנות הרשמית של רוקסטאר, שהשיקה Launcher משלה לפני שבועות ספורים. רוקסטאר הזכירה לקהל כי מי שיוריד את ה-Launcher החדש שלה עד ה-8 באוקטובר יקבל בינתיים גם את GTA San Andreas במתנה. ה-Launcher החדש כבר תומך בכמה מהאפשרויות הבסיסיות שציפינו לראות, כמו שמירות בענן, עדכונים אוטומטיים למשחקים, וניהול הספריה שלכם.

האפשרות להזמנה מוקדמת של המשחק בחנות של רוקסטאר תיפתח ב-9 באוקטובר, החל משעה שש בערב (שעון ישראל). מי שיזמין מראש את המשחק דרך רוקסטאר יקבל שורת הטבות כמו כלים מיוחדים, כסף ומפת אוצרות עבור מצב המשחק לשחקן יחיד, לצד מטילי זהב עבור מצב המשחק המקוון. בנוסף תוכלו לבחור שניים מתוך שישה משחקים אותם מציעה רוקסטאר מהקטלוג שלה, ולקבל אותם במתנה. המבצע יימשך לתקופה של שבועיים, עד ה-22 בחודש.

מלבד החנות הרשמית של רוקסטאר, תוכלו לרכוש את המשחק גם ב-Epic Store, ב-Green Man Gaming, ב-Humble Store ובחנויות נוספות ברשת. משתמשי Steam ייאלצו להתמודד עם דחיה נוספת: המשחק יגיע ל-Steam רק בחודש דצמבר. החברה גם הודיעה כי בהמשך, Red Dead Redemption 2 יגיע ל-Stadia – שירות ההזרמה של גוגל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות