טריילר מלא ראשון ל"מסע בין כוכבים"

מסע בין כוכבים: פיקארד (תמונה: Startrek.com)

מסע בין כוכבים פיקארד, רכבת הקרח ועוד: טריילרים חדשים ששווה לראות

כנס קומיק-קון המתקיים בעיר ניו-יורק מביא עימו מספר טריילרים חדשים המגיעים מטעם האולפנים השונים ובהם אנו מקבלים מבט נוסף לסדרה נוספת בעולם של סטארטרק עם טריילר חדש ל"מסע בין כוכבים: פיקארד", מבט ראשון ל"אבודים בחלל 2", שתגיע בסוף השנה לעונתה השנייה, הצצה נוספת לסדרה החדשה "רכבת הקרח" ועוד.

מסע בין כוכבים: פיקארד – ינואר 2020

הסדרה החדשה בעולם של סטארטרק תעסוק בקפטן ז'אן לוק פיקארד מ"מסע בין כוכבים: הדור הבא", בגילומו של פטריק סטיוארט, כאשר הוא חוזר לצי הכוכבים אחרי שכבר פרש. "מסע בין כוכבים: פיקארד" תגיע לשירות הסטרימינג CBS All Access בארה"ב ב-23 בינואר, 2020, כאשר לישראל היא צפויה להגיע ב-24 בינואר, 2020, דרך שירות הסטרימינג אמזון פריים, שישדר את הסדרה ליותר מ-200 מדינות.

מסע בין כוכבים: דיסקאברי, עונה 3 – שנת 2020

העונה השלישית של הסדרה "מסע בין כוכבים: דיסקאברי" תשודר גם היא דרך שירות CBS All Access בארה"ב ותגיע במהלך שנת 2020, אם כי תאריך מדויק לא נמסר בשלב זה. בישראל זמינות שתי העונות הראשונות של הסדרה דרך נטפליקס, כך שגם העונה השלישית צפויה להגיע אלינו דרך שירות סטרימינג זה. אם עדיין לא ראיתם את העונה השנייה, כנראה שתעדיפו לחכות עם הצפייה בטיזר הבא:

אבודים בחלל 2 – 24 בדצמבר, 2019

“אבודים בחלל” (Lost in Space) מספר את סיפורה של משפחת רובינסון, משפחה של מתיישבים שיוצאים לחלל כדי לישב כוכבים חדשים. בשל תקלה טכנית ספינת החלל שלהם סוטה מהמסלול, והם נסחפים למחוזות לא ידועים. הם מגלים שהחלל הלא נודע הוא מקום מסוכן, אבל גם קסום ומפתיע – ומגלים שחיים תבוניים אכן קיימים מחוץ לכדור הארץ. כעת משחררת נטפליקס טריילר ראשון לעונה השנייה של הסדרה, שתעלה לשידור ב-24 בדצמבר הקרוב.

המרחב / The Expanse, עונה 4 – 13 בדצמבר, 2019

העונה הרביעית לסדרת המדע הבדיוני "המרחב" (The Expanse) תצא לדרך ב-13 בדצמבר, 2019 בשירות הסטרימינג אמזון פריים. אמזון חושפת כעת טיזר ראשון לעונה החדשה:

רכבת הקרח / Snowpiercer – אביב 2020

רכבת הקרח תחזור אלינו זו פעם נוספת לאחר שנחשפנו אליה בסרט משנת 2013. הסדרה החדשה של רשת TBS תגיע לטלוויזיה בחודשי האביב של השנה הבאה ובשלב זה עדיין לא ידוע היכן תהיה זמינה לצפייה בישראל. בפרומו החדש לסדרה ניתן לראות את סיפור המקור לבנייתה של רכבת הקרח, כאשר הכל מוצג באנימציה, עד החלק האחרון, שעובר לשידור רגיל, אותו כנראה נזכה לראות גם בסדרה עצמה. נאמר מראש שהטריילר מרגיש כנתקע באמצע מסיבה שאינה ברורה לנו:

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות