לוגו אינסטגרם

אינסטגרם בוחנת אפשרות לשיתוף סטורי בקבוצות

| יום שני, 7 באוקטובר 2019, 09:30 | סלולר

לאחר שהכירה לנו את האפשרות לפתיחת רשימה של 'חברים קרובים' (Close Friends) באמצעותה נוכל לשתף סטורי אותו אנחנו רוצים שרק החברים הקרובים שלנו יראו, אינסטגרם ממשיכה לחשוב על דרכים נוספות לפיתוח הסטורי ומגיעה אל סטורי ייעודי לקבוצות. את הסטורי המדובר תוכלו לשתף עם קבוצות אנשים שהגדרתם מראש, וסביר להניח שללא הגבלה על כמות הקבוצות אותן תוכלו לפתוח.

את הפיצ'ר העתידי גילתה המפתחת Jane Manchun Wong אשר דואגת לגשת לפיצ'רים מאפליקציות כמו אינסטגרם, סנאפצ'ט ופייסבוק לפני כולם באמצעות שימוש ב-Reverse Engineering (הנדסה הפוכה). בדיווח האחרון חשפה ג'יין כי אינסטגרם בוחנת את האפשרות לשיתוף סטורי עם קבוצות מוגדרות מראש, כשהיא פתחה קבוצה בעצמה והדגימה כיצד הפיצ'ר עובד.

שימושים אפשריים לפיצ'ר, במידה ויגיע בסופו של דבר אל הקהל הרחבה, יכולים לכלול שיתוף סטורי עם קבוצת חברים זמנית הנמצאת אתכם במסעדה, כך שניתן יהיה לשתף את כל הזיכרונות למקום אחד בו כל הנוכחים יוכלו לראות, וגם המוזמנים שנמצאים בדרך אליכם יוכלו לצפות. יחד עם זאת, האפשרות החדשה תוכל לשמש קבוצות חברים המעוניינות להשתמש ברעיון על מנת לפרסם תמונות שלא בהכרח דורשות תגובה כמו בצ'אט, אלא רק בחינה במבט.

את האפשרות לפרסום סטורי המיועד לקבוצות מוגדרות מראש פייסבוק כבר הטמיעה בעבר באפליקציה הראשית שלה, אך הורידה אותה לאחר מכן. כעת, כשאנחנו רואים את הפיצ'ר מבצע חזרה אל אפליקציית האינסטגרם, גם היא בבעלותה של פייסבוק, נוכל לשער כי ייתכן שפייסבוק הורידה אותו עקב חוסר הצלחה ברשת החברתית מעצם העובדה שיש בה פחות אנשים המשתמשים בסטורי, וביצעה מעבר לאינסטגרם עקב פופולריות גבוהה של השימוש בסטורי באפליקציה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות