חדש ב-Steam: שחקו אונליין עם חברים גם במשחקים שלא תוכננו לכך

| יום שלישי, 22 באוקטובר 2019, 16:04 | משחקים

אפשרות חדשה ב-Steam, ששמה "Remote Play Together", מאפשרת לגיימרים לשחק אונליין עם חברים גם במשחקים שמעולם לא היה להם מצב משחק מקוון. האפשרות החדשה מתאימה למשחקים שיש להם מצב מרובה משתתפים מקומי, כמו משחקים עם מסך מפוצל, משחקי Co-op או משחקי ספורט. בין המשחקים הנתמכים ניתן למצוא כותרים כמו Cuphead, Overcooked, The Binding of Isaac ורבים נוספים.

הרעיון הוא שאחד השחקנים יארח את המשחק, ו-Steam תגרום למשחק לזהות את הקלט של השחקנים האחרים, הנמצאים בבתיהם במיקום מרוחק, כאילו הם מחוברים עם בקר שליטה למחשב המארח. אין צורך שלכולם יהיה עותק של המשחק – מספיק שהמשחק קיים בספרייה של המארח. למרות שהמשחק יתנהג כאילו חבריכם מחוברים ישירות למחשב שלכם, Valve מבטיחה כי לא תהיה להם גישה לשום חלק מהמחשב שלכם מלבד המשחק.

האפשרות החדשה תאפשר לעד ארבעה שחקנים לשחק יחדיו. לפי Valve, בתנאים מסוימים ניתן יהיה להוסיף אפילו יותר שחקנים. ברגע שתתחילו לשחק יופעל גם הצ'ט הקולי, כך שתוכלו לדבר עם חבריכם תוך כדי המשחק. האפשרות תעבוד גם אם לשחקנים אחרים יש מערכת הפעלה שונה, ותתמוך ב-Windows, מק ולינוקס.

Remote Play Together נמצאת כעת בבדיקות בטא. על מנת לנסות אותה תצטרכו להוריד את גרסת הבטא העדכנית ביותר של Steam. כדי לשחק במשחקים עצמם, תוכלו פשוט להפעיל אותם כרגיל, ולהזמין את חבריכם לשחק. Valve טוענת כי יהיה ניתן להפעיל את Remote Play Together עם משחקים מתאימים בקטגוריית ה-Local Multiplayer הנרחבת בחנות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות