המשחק המצופה The Last of Us 2 נדחה לסוף חודש מאי

The Last Of Us 2 מתוך The Last of US 2 (תמונה: Naughty Dog)

המשחק The Last of Us 2, לו מצפים שחקנים רבים בכיליון עיניים, היה אמור להגיע לחנויות בחודש פברואר הקרוב. עם זאת, כעת מודיעה חברת Naughty Dog, המפתחת את המשחק, על דחיית ההשקה. תאריך ההשקה החדש של המשחק הוא 29 במאי.

הסיבה לדחיה, לפי החברה, היא שדרוש זמן נוסף על מנת ללטש את המשחק. על אף שהמשחק נמצא בשלבי פיתוח סופיים, ועיתונאים שונים אף קיבלו הזדמנות לשחק במשך כמה שעות, נראה כי כאשר Naughty Dog החלה לחבר את כל חלקי המשחק למוצר הסופי הוחלט כי דרוש זמן נוסף כדי ללטש את הקצוות. ניל דרקמן (Neil Druckmann), המוביל את הפרויקט, כתב על כך בבלוג הרשמי של סוני.

התגובות שקיבלנו מקהילה היו מעל המצופה. אפשר להרגיש את האנרגיה בין חברי הצוות. אחרי שעבדנו על משהו במשך כל כך הרבה שנים, זה מעורר התרגשות לקבל אישרור ראשוני לעבודה הקשה שלנו. אבל, בשבועות האחרונים, כשהתחלנו לסגור חלקים במשחק, הבנו שפשוט אין לנו מספיק זמן כדי ללטש את המשחק כולו לרמה שאנו מכנים “האיכות של Naughty Dog”. בשלב זה היו לנו שתי אפשרויות: להתפשר בחלקים מסוימים במשחק, או לדחות את ההשקה. בחרנו באפשרות השניה.

לפי דרקמן, Naughty Dog לא העריכה נכונה את גודל הפרויקט – כנראה שגם חברה מנוסה כמו Naughty Dog מסוגלת לטעות בהערכת העבודה הדרושה להשלמת המשחק. דרקמן התנצל באופן רשמי מעל דפי הבלוג, אך הביע ביטחון רב בכך שהדחיה תאפשר לצוות ליצור את המשחק המוצלח ביותר. יתר על כן, דחיית המשחק תאפשר להוריד מעט מהלחץ הכבד השורר על צוות הפיתוח, שעומל על המשחק כבר שנים ארוכות.

השוואת מפרטים