שירות yes פלוס יציע תכנים על גבי רשת האינטרנט

לוגו yes פלוס צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

חברת שירותי הטלוויזיה בלוויין yes הכריזה היום (ב’, 28.10) במסגרת מסיבת עיתונאים שערכה בתל-אביב על שירות +yes, דרכו תציע החברה את תכני הטלוויזיה והערוצים הרבים הזמינים בשירות הקיים שלה בשידור סטרימינג על גבי רשת האינטרנט. את השירות החדש משיקה yes  בשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת אפל, דרכו תציע החברה גישה לתכני שירות הסטרימינג החדש של החברה, +Apple TV, זאת לצד גישה לשירותים נוספים כמו Amazon Prime Video.

פרט לזאת, תציע החברה גישה נוחה לשירותי הסטרימינג של נטפליקס ולמידע מתוך גוגל ו-IMdB, כאשר בהמשך הדרך תשיק סרטימר ייעודי משלה בשיתוף גוגל. בבסיס השירות, יקבלו המנויים הטבות שונות, בהן סטרימר ה-Apple TV 4K ללא חיוב-זיכוי או תשלום כלשהו עבור בעלי ממיר yesUltra ובתוספת 10 שקלים בחודש לכל השאר, וכן מנוי בחינם לשנה לשירות +Apple TV ומנוי לחצי שנה ל-Apple Music ללא עלות, ולאחר מכן כ-19.9 שקלים בחודש.

שירות yes פלוס יוצע במחיר של 199 שקלים בחודש, כאשר לצד זה ניתן יהיה למצוא גישה לתכנים של החברה במודלים שונים, בהם Sting TV עם חבילת טריפל של סדרות ב-155 שקלים, חבילת טריפל מלאה של Sting TV עם כל התכנים ב-199 שקלים וכן חבילות yes Classic במחיר 149 שקלים ו-yes Ultimate ב-199 שקלים.

ממשק המשתמש ב-yes פלוס (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)
ממשק המשתמש ב-yes פלוס (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

מנכ”ל yes, רן גוראון, ציין במהלך אירוע ההכרזה על yes פלוס כי השירות החדש יציג “חווית משתמש שעדיין לא נראתה בעולם”. לפי גוראון, שירות yes פלוס יציע את כלל הערוצים והתכנים של החברה על גבי הטלוויזיה והסטרימרים עם תמיכה בטלוויזיות של LG, סמסונג ובטלוויזיות וסטרימרים מבוססי Android TV, וכן דרך אפליקציות בטלפונים ועוד, עם ממשק חדש המותאם לצרכי הלקוחות.

אילן סגל, סמנכ”ל השיווק של yes, אמר כי על השירות החדש עובדת החברה בשנה וחצי האחרונות, תוך בחינה מעמיקה של ממשקי משתמש לפני הבחירה בממשק הקיים, זה הותאם לצרכי המשתמשים, מבוגרים וילדים גם יחד, על ידי שיחות עם צרכני קצה של שירותי טלוויזיה, לדבריו.

השירות החדש יציע גישה לתכנים בענן מהערוצים השוטפים (CatchUp) עד שבוע לאחור וממשק מותאם ייעודי לילדים קטנים, יחד עם אפשרויות להורים כמו חסימת תכנים, הגבלות לשעות צפייה ועולם תוכן נוסף לילדים גדולים יותר. ב-yes מבטיחים 45,000 פריטי תוכן, עם 600 עונות וסדרות חדשות, 700 תכני דוקו, 140 ערוצים עם תמיכה בשירות ה-CatchUp ו-20,000 תכנים ייעודיים לילדים.

התאמות התוכן למשתמשים מתבצעות הן דרך בחינת אופי השימוש של המשתמשים בשירות והן דרך המלצות מוכנות מראש, כמו סידור תכנים לפי שחקנים, המלצות צוות מומחים של החברה והצגת תכנים החשובים למשתמשים הזמינים לפי שעות שידור (כמו משחקי ספורט). דרך קישור למידע המגיע דרך IMdB מאפשר השירות גישה למידע ולתכנים נוספים דרך שחקנים ועוד, וכן את הציון לתוכן הזמין דרך IMdB. כמו כן, מציע ממשק המשתמש בשירות החדש אפשרות דילוג על פתיחים, בדומה למה שזמין בנטפליקס ושירותים נוספים בשוק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים