טריילר חדש לסדרה המנדלוריאן עמוס באקשן, קרבות חלל ומפלצות

לקראת עלייתה לשירות הסטרימינג החדש דיסני פלוס בנובמבר הקרוב, חשפה החברה טריילר חדש לסדרה "המנדלוריאן" (The Mandalorian), אשר לוקחת חלק ביקום מלחמת הכוכבים הוותיק ומתמקדת בדמותו של לוחם ושכיר חרב.

הטריילר רומז זו פעם נוספת על מיקומה של הסדרה בציר הזמן של יקום של מלחמת הכוכבים, כשזו תתרחש בין אירועי פרק 6 (שובו של הג'דיי) ובין תחילתה של טרילוגיית הסרטים האחרונה, המציינת את עלייתו של "המסדר הראשון" (First Order), אותו יוביל בעתיד קיילו רן. דרך הטריילר החדש אנו לומדים גם על קרבות בין חלליות שיעשו דרכם לסדרה וכן על יצורים ומפלצות שונים שילוו אותה.

התיאור הרשמי לסדרה מציין כי המנדלוריאן שנראה בה יהיה לוחם חדש שסיפורו יגיע אחרי אלו של ג'נגו ובובה פט. במהלך הסדרה נעקוב אחר הלוחם הבודד במרחבי הגלקסיה, הרחק מהשליטה של הרפובליקה החדשה. את המנדלוריאן יצר עבור דיסני פלוס הבמאי ג’ון פאברו (Jon Favreau), בעוד את דמותו של המנדלוריאן מגלם פדרו פסקל (Pedro Pascal) מ”נרקוס” ו”משחקי הכס”.

המנדלוריאן תהיה סדרה בלעדית עבור שירות הסטרימינג דיסני פלוס שיושק בארה"ב ב-12 בנובמבר במחיר של 6.99 דולר בחודש. הסדרה החדשה היא גם אחת מסדרות הדגל שיגיעו לשירות ומאחוריה עומדת השקעה לא קטנה בסדר גודל של כ-100 מיליון דולרים עבור הפקתם של 8 הפרקים שיופיעו בעונה הראשונה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות