הוכרזו: Razer Hammerhead TWS – אוזניות ה-TWS הראשונות של החברה

אוזניות Razer Hammerhead TWS (מקור Razer)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות מוצרי הגיימינג המוכרות בעולם, מרחיבה את סדרת אוזניות ה-Hammerhead שלה ומכריזה על אוזניות ה-Razer Hammerhead True Wireless Earbuds, דגם האוזניות האלחוטיות באמת (TWS) הראשון של החברה שיגיע בתג מחיר של 99 דולר בלבד.

בעוד שרייזר ידועה בעיקר בזכות מוצרי הגיימינג של החברה בתחום המחשבים והקונסולות, החברה הספיקה להתרחב גם לשוק הסלולר עם מכשיר ה-RAZER Phone 2, כאשר עם השקת אוזניות ה-Hammerhead החדשות החברה מצטרפת ליצרניות הסלולר האחרות המציעות כיום אוזניות TWS תחת המותג של החברה שלהן.

אוזניות ה-Hammerhead TWS מגיעות עם עמידות למים בתקן IPX4 והן משתמשות בדרייברי 13 מ”מ מותאמים של רייזר לאודיו איכותי במיוחד. האוזניות משתמשות בחיבור Bluetooth 5.0 על מנת לספק זמני שיהוי (latency) נמוכים של 60ms בלבד במצב גיימינג, כאשר זמן הסוללה שלהן עומד על 3 שעות בטעינה בודדת עם עד 12 שעות שימוש נוספות באמצעות מארז הטעינה שלהן.

אוזניות Razer Hammerhead TWS (מקור Razer)

אוזניות ה-Hammerhead TWS זמינות למכירה כבר היום במחיר של 99 דולר.

חברת רייזר אינה שחקנית חדשה בתחום האודיו ומנסה להעביר את ההצלחה שלה בתחום אוזניות הגיימינג לאוזניות הסלולר עם ה-Hammerhead TWS החדשות. על דבר אחד אפשר להסכים מראש, עם צבע שחור ולוגו החברה הירוק והמוכר החברה הצליחה לתת להן עיצוב מוצלח לכל הפחות.

השוואת מפרטים