בית הדרקון היא הסדרה החדשה בעולם של משחקי הכס

הדרקון של החאליסי, מתוך משחקי הכס (תמונה באדיבות HBO) מתוך משחקי הכס (תמונה באדיבות HBO)

מאז סיומה של משחקי הכס רבים ממתינים בקוצר רוח לשמוע מה תהיה הסדרה הבאה בעולם העשיר של היוצר ג’ורג’ ר.ר מרטין ומתי זו תגיע למסך. רשת HBO בחנה במקביל חמש סדרות שונות המתרחשות בכל מיני תקופות באותו העולם, כאשר הפיילוט שהוביל בדרכו לקבל הזמנה של עונה שלמה היה זה בכיכובה של נעמי ווטס, השחקנית המוערכת.

יחד עם ההכרזה על שירות הסטרימינג החדש HBO Max, יצאה ההכרזה שהרשת בחרה שלא להמשיך עם הסדרה בכיכובה של ווטס, שהייתה אמורה להתבסס על “עידן הגיבורים” ולהציג את ההיסטוריה של ווסטרוס. לפי הדיווחים, פרק פיילוט כבר צולם ועבר לשלב העריכה, אך הוחלט להפסיק את העבודה עליו.

למרבה ההפתעה, זמן קצר לאחר מכן, הודיעה הרשת על פריקוול שכן יצא לפועל. הוא יהיה מבוסס על הספר “אש ודם” ויקרא “בית הדרקון” (House of the Dragon). הסדרה החדשה מתרחשת 300 שנה לפני ההתרחשויות במשחקי הכס ועוקבת אחר ההיסטוריה של בית טרגריין בזמן מלחמת אזרחים. HBO בחרה להמשיך עם הסדרה הזו, מתוך שלל הפרוייקטים, בגלל מעורבותו של ג’ורג’ ר.ר מרטין והחומרים העשירים על ההיסטוריה מאותה התקופה. הדבר מקל משמעותית על ההפקה והכתיבה של הסדרה.

רשת HBO הזמינה 10 פרקים (ככל הנראה עונה שלמה) של הסדרה החדשה “בית הדרקון”, אמנם לא חשפה עד כה תאריך לעלייתו לאוויר. סביר להניח שהיא תיקח חלק מרכזי בשירות הסטרימינג החדש HBO Max, שיושק בארה”ב במאי 2020.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים