הסדרה The Witcher תגיע לנטפליקס ב-20 בדצמבר – צפו בטריילר החדש

The Witcher (צילום: Katalin Vermes, תמונה באדיבות Netflix)

נטפליקס חשפה היום (ה’, 31.11) טריילר חדש לסדרה המכשף (The Witcher), המבוססת על סדרת הספרים של סופר הפנטזיה הפולני אנדז’ה ספקובסקי (Andrzej Sapkowski), אך מוכרת יותר ממשחקי המחשב הפופולריים שפותחו על ידי CD Projekt Red. לצד הטריילר, פירסמה החברה באופן רשמי את תאריך עלייתה לשירות הסטרימינג ב-20 בדצמבר, 2019.

הטריילר החדש מתמקד בדמותו של גראלט מריביה, אותו יגלם בסדרה הנרי קאביל (Henry Cavill), כשהוא פוגש בדמויות רבות שילוו את הסדרה ומציג את כישורי הלחימה שלו בלוחמים אחרים ואפילו במפלצות, כשברגע אחד אנו אפילו רואים מחווה לגראלט באמבטיה, סצינה הזכורה מ-The Witcher 3, אף שהסדרה מבוססת על הספרים המקוריים.

לצידו של קאביל יופיעו בסדרה דמויות משמעותיות נוספות המוכרות מסדרת הספרים והמשחקים המצליחה, בהן פרייה אלן (Freya Allan) הצעירה שתגלם את הנסיכה סירי (Ciri) ואניה צ’אלוטרה (Anya Chalotra) שתגלם את דמותה של יניפר (Yennefer).

מפיקת הסדרה, לורן שמידט היסריץ’ (Lauren Schmidt Hissrich) ציינה בעבר כי הבסיס לעלילה של העונה הראשונה לסדרה היא סדרת הסיפורים הקצרה שהרכיבה את הספר הראשון של ספקובסקי, “The Last Wish”. שמידט היסריץ’ הפיקה בעבר סדרות נוספות לנטפליקס, בהן “אקדמיית המטריה” ו”המגנים“.

השוואת מפרטים