אפל tv פלוס: כל התכנים, המחירים והפרטים על שירות הסטרימינג

+Apple TV (תמונה: Apple)

אפל הצטרפה לשלל שחקניות הסטרימינג בשוק כמו נטפליקס ודיסני פלוס והשיקה באופן רשמי את שירות הטלוויזיה החדש שלה "אפל tv פלוס" (Apple TV Plus) ביום שישי, ה-1 בנובמבר, 2019, ברבות ממדינות העולם, כולל בישראל. השירות החדש הושק במחיר חודשי של 17.90 שקלים בישראל השקול למחיר בארה"ב (4.99$), יחד עם שבוע ניסיון בחינם לכלל המשתמשים ושנה בחינם למי שירכוש מבין מגוון רחב של מוצריה.

עוד לפני ההשקה הרשמית החלה אפל לחשוף בהדרגה מגוון תכנים מקוריים אותם היא מתכננת להציג עם השקת השירות החדש, כאשר בחלק מהמקרים מדובר בתכנים בהם הושקעו סכומי עתק, אלו כוללים כמה מהכוכבים הגדולים ביותר בתחומי הטלוויזיה והקולנוע, בהם סטיבן ספילברג, ג’ניפר אניסטון, ריס ווית’רספון, סטיב קארל, ג’ייסון מומואה, אלפרה וודרד, קומיל ננג’יאני, ג’יי ג’יי אברהמס, אופרה ווינפרי ואחרים.

אפל tv פלוס: פלטפורמות זמינות

את שירות הטלוויזיה החדש שלה השיקה אפל במעל 100 מדינות ואיזורים בעולם, ישראל נמצאת ביניהם ו-Apple TV Plus זמין כבר עתה להרשמה בארץ במחיר של 17.90 שקלים בחודש. פרט לכך, ביצעה אפל את השקת השירות על גבי מגוון רחב של מוצרים, אם כי מדובר במוצרים מתוצרתה המריצים את מערכות ההפעלה השונות של החברה: iOS, iPadOS, tvOS ו-macOS.

 • מכשירי אייפון ואייפד: אפליקציית Apple TV קיימת באופן מובנה על גבי מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה iOS 12.3 ובגרסאות חדשות יותר וכן ב-iPadOS שרק שוחררה לאחרונה, כך שאין צורך בהורדה של אפליקציה נפרדת לשם גישה לשירות, שנמצא באפליקציה הקיימת ומאפשר הרשמה אליו באמצעותה.
 • מחשבי מק: אפליקציית Apple TV קיימת על גבי מחשבים המריצים את מערכת ההפעלה macOS Catalina (גרסה 10.15) והלאה – תוכלו לחפש אותה דרך ה-LaunchPad או Spotlight, היא נקראת פשוט "TV", ולא Apple TV.
 • ממשק ווב (דפדפן): ניתן לגשת לשירות אפל tv פלוס בישראל גם דרך הדפדפן באתר הייעודי של אפל לשירות בכתובת https://tv.apple.com, כשהדפדפנים התומכים הם ספארי, גוגל כרום ופיירפוקס.
 • מכשירי Apple TV: מכשירי הסטרימינג של אפל מאפשרים גישה לשירות דרך אפליקציית Apple TV המותקנת מראש על גבי מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה tvOS בגרסה 12.3 והלאה.
 • הזרמה לטלוויזיות דרך AirPlay 2: אל טלוויזיות אשר תומכות בפונקציית AirPlay 2 (זמינה בטלוויזיות חדשות של LG וסמסונג) תוכלו להזרים תכנים מתוך אפליקציית Apple TV באייפון, באייפד, באייפוד טאצ' או במחשב המק. באפל מציינים כי לפני שתוכלו להשתמש בפונקציה, יש לדאוג שהמכשירים יהיו מעודכנים לגרסאות iOS 12.3 ומעלה ו-macOS Catalina ומעלה.

ומה קורה עם מכשירים שאינם שייכים לאפל?

עוד במועד ההכרזה על שירות הסטרימינג הבטיחה אפל גישה אל זה דרך מגוון רחב יותר של פלטפורמות, ובעוד ההשקה הראשונית מתבצעת על מוצרי החברה בלבד, אפל תחל להנגיש את אפליקציית Apple TV על גבי פלטפורמות נוספות בהמשך, בהן טלוויזיות חכמות מבית סמסונג, LG וסוני וסטרימרים כמו Roku ו-Fire TV של אמזון. בשלב זה לא קיימת גם אפליקציה למכשירים מבוססי אנדרואיד.

אפל tv פלוס במנוי משפחתי

במידה ואתם רשומים כחלק ממנוי משפחתי (Apple Family Sharing), תוכלו לנצל את ההרשמה לשירות הסטרימינג של מי שמנהל את המנוי המשפחתי ועד 5 משתמשים נוספים מלבדו. באפל גם מאפשרים לכם לצפות במקביל בשירות על גבי שישה מכשירים שונים.

הטבת השנה חינם ברכישת מוצר חדש של אפל, עליה תוכלו לקרוא בהרחבה בהמשך, זמינה גם למנויים משפחתיים, אך לא תוכלו לקבל את ההטבה עבור כל מכשיר חדש שנקנה על ידי מי שחברים במנוי המשפחתי – ההטבה ניתנת רק פעם אחת ותאפשר לכל בני המשפחה שרשומים תחת המנוי המשפחתי ליהנות ממנה למשך שנה אחת בלבד.

איך מקבלים שנה חינם ב-Apple TV Plus?

בין אם כדי לנסות ולקדם את שירות הסטרימינג החדש שלה אל מול התחרות ההולכת וגדלה בשוק ובין אם כדי לנסות ולפתות את הצרכנים לרכוש את מוצריה עם מתנה נאה בדמות תוכן במתנה, החליטה אפל להעניק שנה בחינם בשירות אפל tv פלוס לכל מי שירכוש אחד ממוצריה.

כל מי שיבקש להירשם לשירות יקבל 7 ימי ניסיון בחינם, אולם מי שירכשו מוצרים חדשים של החברה יוכלו לקבל גם את שנת החינם בשירות הסטרימינג, עם מספר מגבלות חשובות שיש לשים לב אליהן.

 • המוצרים במבצע שנה חינם באפל tv פלוס – אפל מבטיחה כי רכישה של אחד מהמוצרים הבאים שנרכשו אחרי ה-10 בספטמבר, 2019, יעניקו לכם אפשרות לניצול ההטבה של שנה בחינם לשירות הסטרימינג: אייפון, אייפד, אייפוד טאצ', אפל tv ומחשבי מק. המוצרים צריכים להריץ את גרסת מערכת ההפעלה האחרונה מבית אפל (ראו גרסאות מעלה ב"פלטפורמות תומכות") ואין צורך שהמוצר שתרכשו יהיה האחרון שיצא לשוק. כלומר, לא חייבים לקנות אייפון 11 כדי לקבל את ההטבה, ניתן לרכוש גם דגש ישן יותר התומך בגרסת מערכת ההפעלה החדשה.
 • הטבה לזמן מוגבל – במועד ההכרזה על השירות החדש הציגה אפל גם את ההטבה לקבלת שנה בחינם למי שירכוש את מוצרים חדשים מבית החברה, אולם הטבה זו לא תהיה זמינה תמיד. באפל לא ציינו מועד תפוגה להטבה, אך בכל עת יכולה החברה להפסיק להציע הטבה זו.
 • זמן להפעלת ההטבה מרגע רכישת מוצר חדש – אם לא תרצו להפעיל את ההטבה מייד לאחר רכישת המוצר החדש, תוכלו להמתין עד 3 חודשים מרגע הרכישה כדי להפעילה. לאחר תקופה זו, ההטבה לא תהיה זמינה יותר. במידה ורכשתם מוצר לפני השקת השירות ב-1 בנובמבר, הספירה תחל ב-1 בנובמבר.
 • ביטול השירות באמצע תקופת ההטבה – במידה והחלטתם להקדים את ביטול השירות מיד לאחר מימוש ההטבה, עדיף שתמתינו עם החלטה שכזו. אף שאפל מפעילה את הטבת השנה בחינם עבור מי שרוכש אחד ממוצריה, ה"חיוב" עדיין מתחדש באופן חודשי – כלומר, אם תחליטו לבטל את השירות מראש לפני תום השנה המוצעת בחינם רק כדי למנוע מצב בו יתרחש חידוש אוטומטי בתשלום בחלוף שנה מרגע ההרשמה, גם ההטבה תבוטל ולא תוכלו לקבל אותה פעם נוספת.

כל התכנים באפל tv פלוס

שירות הסטרימינג החדש של אפל מושק עם מספר מצומצם למדי של תכנים, אשר כולל ברובו סדרות מקור חדשות:

 • The Morning Show – סדרת דרמה מקורית בכיכובן של ג'ניפר אניסטון ("חברים") וריס וית'רספון ("שקרים קטנים גדולים") ויחד עם סטיב קארל ("המשרד") המציגה את מאחוריה הקלעים של הפקת תכנית בוקר העוסקת בעניינים חדשותיים.
 • See – סדרת מקור העוסקת בעתיד רחוק ומספרת על תקופה שמגיעה לאחר שווירוס קטלני השמיד את האנושות, בעוד שאלו ששרדו נותרו עיוורים. באבא ווס, אותו מגלם בסדרה ג'ייסון מומואה ("אקווהמן") הוא אב לתאומים שנולדו כמה עשורים לאחר מכן והם יכולים לראות. בסדרה יגן ווס על השבט שלו מפני מלכה חזקה, אך נואשת, שרוצה ששני התאומים יושמדו. לצידו של מומואה תשתתף בסדרה אלפרה וודארד.
 • Dickinson – סדרת קומדיה מקורית שעוקבת אחרי אמילי דיקינסון בגילומה של היילי סטיינפלד, משוררת צעירה, כשהיא מתמודדת עם מגבלות החברה, המין והמשפחה בתקופת המאה ה-19. בסדרה משתתפת גם ג'יין קרקובסקי ("רוק 30", "קימי שמידט", "אלי מקביל").
 • For All Mankind – הסדרה החדשה בוחנת מה היה קורה לו ההישג הגדול של נחיתה על הירח היה נזקף לזכות תכנית החלל הרוסית, ולא האמריקאית, וכיצד היה ממשיך מירוץ החלל לאחר מכן. עם ג'ואל קינמן ("יחידת המתאבדים", "פחמן משודרג").
 • Helpsters – סדרת לייב-אקשן לילדים מבית היוצר של רחוב סומסום. קודי וה-Helpsters הם קבוצה של מפלצות שאוהבות לפתור בעיות. בין אם זה לתכנן מסיבה, לטפס על הר או ללמוד קסם חדש, ה-Helpsters יכולים להתמודד עם כל דבר.
 • Snoopy in Space – סדרת אנימציה עם 12 פרקים קצרים בהם ישתתפו הדמויות המוכרות מעולמו של צ'ארלי בראון ובה סנופי יגשים את חלומו ויהפוך לאסטרונאוט.
 • Ghostwriter – הסדרה עוסקת ברוח שמגיעה לחנות ספרים ומתחילה לשחרר דמויות בדיוניות אל העולם האמיתי. ארבעה ילדים יחברו יחד כדי לפתור את המיסתורין סביב עסקיה הבלתי גמורים של הרוח.
 • The Elephant Queen – סרט דוקומנטרי המציג את מסעם של ויקטוריה סטון ומארק דבי כשהם מבלים 4 שנים יחד עם משפחה של פילה ענקית בשם אתנה. את הסרט ילווה כמספר צ'יטוול אג'יופור ("12 שנים של עבדות").
 • Servant – החל מה-28 בנובמבר. מותחן פסיכולוגי מבית היוצר של מ. נייט שאמלאן ("החוש השישי", "ספליט") אשר עוקב אחר זוג בעיר פילדלפיה הנמצאים באבל לאחר טרגדיה נוראה שיוצרת קרע בנישואין שלהם ופותחת דלת לכוח מסתורי שנכנס לבית שלהם.
 • Truth Be Told – החל מה-6 בדצמבר. פופי פארנל (אוקטביה ספנסר) היא פודקאסטרית שמחליטה לפתוח מחדש סיפור רצח שהפך אותה למפורמסת, כשהיא עומדת פנים אל פנים מול האיש אותו עזרה לשלוח בטעות לכלא. עם ארון פול ("שובר שורות") וליזי קפלן ("הסקס של מאסטרס") בתפקיד כפול.

תכנים נוספים שיגיעו בהמשך:

 • Oprah – אושיית הטלוויזיה המפורסמת תארח סופרים מבטיחים תוך שהיא מנסה לבנות מועדון ספר וקהילה שתחבר בין אנשים בדרך חיובית.
 • Hala – נערה בת 17 ממוצא פקיסטני-אמריקאי מנסה לאזן בין רצונה לשמור על המסורת והמחויבויות הדתיות שלה ובין רצונותיה כנערה צעירה.
 • Little America – תכנית המציגה סיפורים על מהגרים לארה"ב. נכתב על ידי לי אייזנברג ("SMILF") וקומייל ננג'יאני ("חולי אהבה", "עמק הסיליקון")
 • Little Voice – מעקב אחר הניסיון למצוא את הקול הבא שילווה את סצינת המוסיקה בניו-יורק בשנות ה-20.
 • Amazing Stories – סדרה אנתולוגית מבית היוצר של סטיבן ספילברג שתספר סיפורים שונים מהמבט של היום בשיתוף יוצרי סרטים מוערכים.
 • Mythic Quest – קומדיה מבית היוצר של רוב מקלהני וצ'ארלי דיי ("פילדלפיה זורחת") המתרחשת בסטודיו לפיתוח משחקים ועוקבת אחר האנשים בו בדרכים מצחיקות וחדשניות.
 • Central Park – סדרה מצוירת מבית היוצר של "ההמבורגרים של בוב", לורן בושארד, שעוקבת אחר משפחה שחיה ועובדת בסנטרל פארק ותנסה להציל את הפארק ואת העולם. עם ג'וש גאד, קריסטן בל, סטנלי טוצ'י.
 • Lisey's Story – מיני סדרה המבוססת על ספר של סטיבן קינג ועוקבת אחר סיפורה של אישה שמתמודדת עם מות בעלה. עם ג'וליאן מור וקלייב אואן.
 • Foundation – סדרת מדע בדיוני המבוססת על ספר של אייזק אסימוב שעוקבת אחר קבוצה של גולים שמגלים כי הדרך היחידה להציל את האימפריה הגלקטית מהשמדה היא למרוד בה. עם לי פייס ("שומרי הגלקסיה") וג'ארד האריס ("צ'רנוביל").
 • On The Rocks – סרט מבית היוצר של סופיה קופולה העוקב אחר אמא צעירה שיוצרת קשר מחדש עם אביה הפלייבוי בהרפתקה ברחבי העיר ניו-יורק. עם ראשידה ג'ונס ("מחלקת גנים ונוף", "המשרד"), ביל מארי, מרלון ויינס, ג'ני סלייט.

אפל tv פלוס – המחירים

את שירות הטלוויזיה החדש +Apple TV מציעה החברה עבור תשלום חודשי קבוע במחיר של 17.90 שקלים בחודש (שווה ערך ל-4.99 דולר בארה"ב), כאשר כל המשתמשים יוכלו לקבל 7 ימי ניסיון בחינם. החיוב הראשון יתבצע בתום תקופת הניסיון וכל חודש לאחר מכן.

השוואת מפרטים