הכירו את One UI 2 – ממשק המשתמש החדש של סמסונג עם עיצוב פשוט, קליל וחכם יותר

| יום ראשון, 3 בנובמבר 2019, 11:30 | מערכות הפעלה, סלולר

חברת סמסונג ממשיכה לרענן את ממשק המשתמש שהציגה לפני שנה עם חשיפתו הראשונה של ה-Galaxy Fold, כשזה שם לו כמשימה ראשונה להפוך את הסמארטפון שלנו לנגיש לשימוש ביד אחת בלבד, זאת לצד עיצוב קל למראה ולשימוש, פיצ'רים חכמים ועוד. את הממשק המרוענן משתמשי הבטא כבר החלו לקבל ברחבי העולם, בשעה ששאר המשתמשים במכשירי ה-Galaxy S10 וה-Note 10 צריכים להמתין לעדכון שיגיע עד סוף השנה הנוכחית.

עם העדכון ל-One UI 2 סמסונג הקטינה את ההתראות המגיעות למכשיר בזמן שימוש, כך שבמידה וחבר מתקשר אליכם בזמן שאתם צופים בסרטון או משחקים, ההתראה תופיע בחלונית קטנה יותר במקום החלונית הגדולה מאוד שהופיעה עד היום. בנוסף לכך, החברה לקחה את האג'נדה להפיכת השימוש במכשיר לזמין ביד אחת בלבד בכל זמן ואימצה אותה לכל האפליקציות שמגיעות היישר ממנה.

OneUI 2 (תמונה: סמסונג)

OneUI 2 (תמונה: סמסונג)

בהרחבה, הדבר מעיד על כך שלא משנה אם תשתמשו כעת באפליקציית מזג האוויר, הגלריה, מנהל הקבצים או ההודעות, החלוקה תמיד תתבצע ל-"איזור צפייה" בחלק העליון ול-"איזור שימוש" בחלק התחתון. גם האייקונים בהם משתמשת סמסונג כעת הפכו לעזים יותר מבחינת הצבע המוביל אותם, כך שאפליקציית החייגן מגיעה החל מהעדכון הנ"ל תחת גוון חי וירוק יותר, בעוד שאפליקציית אנשי הקשר וההודעות יגיעו תחת גווני כתום וכחול קלילים ועזים יותר.

כמובן, אי אפשר לעבור את 2019 בלי אימוץ של המצב הכהה, אך סמסונג כבר עשתה זאת לפני העדכון הנ"ל כך שכל שנותר לה הוא לשפר אותו. ממשק ה-One UI 2 מציע פיצ'רים כמו שינוי צבעי המקלדת לניגודיים יותר על מנת להעניק ראות משופרת, בשעה שהפעם סמסונג מסוגלת להחיל את המצב הכהה על יותר אפליקציות ולזהות מתי הבהירות שלכם אינה תואמת לתאורה שבסביבה ולהתריע על כך.

לבסוף, יש לנו אפשרויות חדשות כמו שימוש באוזניות על מנת לעזור לכבדי שמיעה לשמוע מה קורה סביבם, כאשר גם אפשרויות כמו שינוי הרקע במסך הנעילה בכל נעילה ופתיחה של המכשיר הגיעו אלינו.

מקורות
samsung
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות